Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2012, 14:55

autor: Hed

Znamy datę premiery Diablo III – gra zostanie wydana 15 maja. Złóż zamówienie już teraz!

Firma Blizzard ujawniła, że premiera gry Diablo III odbędzie się 15 maja. Już teraz można zamawiać produkcję w przedsprzedaży.

Znamy datę premiery Diablo III – gra zostanie wydana 15 maja. Złóż zamówienie już teraz! - ilustracja #1

Firma Blizzard potwierdziła datę premiery gry Diablo III. Najnowsza produkcja twórców World of Warcraft i StarCraft II zostanie wydana 15 maja tego roku. Posiadacze kont Battle.net mogą zamawiać ją w przedsprzedaży - wersja cyfrowa kosztuje 59,99 euro, czyli około 264 zł. Cena sugerowana wydania pudełkowego wynosi 199,99 zł. Za edycję kolekcjonerską, zawierającą między innymi album z grafikami i pamięć USB stylizowaną na kamień dusz, trzeba zapłacić 349,99 zł.

Gra Diablo III zadebiutuje w większości regionów świata w maju (dłużej poczekają tylko gracze z niektórych państw Ameryki Łacińskiej oraz Rosji) i zostanie przetłumaczona na parę języków. Pełnej lokalizacji mogą spodziewać się także fani z Polski. W Sklepie Gry-OnLine za pre-order Diablo III zapłacicie 179,90 zł (a za edycję kolekcjonerską 344,90 zł). Warto przypomnieć, że produkcja wymaga połączenia z Internetem. Weterani innej, popularnej gry studia Blizzard, czyli World of Warcraft, mogą otrzymać trzecią odsłonę Diablo za darmo w ramach specjalnej promocji.

Znamy datę premiery Diablo III – gra zostanie wydana 15 maja. Złóż zamówienie już teraz! - ilustracja #2

Po wielu tygodniach oczekiwania, w końcu znamy oficjalną i najprawdopodobniej niezmienną datę premiery produkcji. Blizzard przekonywał, że chce wydać Diablo III na początku tego roku, ale do tej pory unikał podawania konkretnych informacji na ten temat. Sporo zmieniało się za to w trwającej zamkniętej becie – autorzy usunęli część elementów, aby skupić się na doszlifowaniu rozgrywki. Wiemy, że w dniu premiery w grze zabraknie np. aren PvP.