Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2011, 10:41

autor: Szymon "Hed" Liebert

Diablo III za darmo dla subskrybentów World of Warcraft. Ujawniono edycję kolekcjonerską

Firma Blizzard ujawniła na imprezie BlizzCon 2011, że gracze World of Warcraft będą mogli otrzymać za darmo grę Diablo III i kilka innych dodatków. Wystarczy kupić roczny abonament do tej popularnej produkcji MMO. Deweloper zaprezentował też szczegóły edycji kolekcjonerskiej Diablo III i pokazał nowy zwiastun gry.

Blizzard zaprezentował zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Diablo III i ujawnił dość niezwykłą ofertę dla osób grających w World of Warcraft. Gracze, które przedłużą abonament do tej popularnej produkcji MMO na kolejny rok, wykupując pakiet Annual Pass, otrzymają za darmo pełną wersję Diablo III i kilka innych dodatków. To się nazywa promocja!

W edycji kolekcjonerskiej Diablo III znajdziemy książeczkę z grafikami, ścieżkę dźwiękową, materiał o kulisach produkcji, czaszkę i pendrive zawierający Diablo II. Rejestrując wydanie na koncie Battle.net otrzymamy też parę dodatków: zwierzaka do World of Warcraft, awatary ze StarCraft II i przedmiot Aesthetic Artifects w Diablo III.

Diablo III za darmo dla subskrybentów World of Warcraft. Ujawniono edycję kolekcjonerską - ilustracja #1

Weterani World of Warcraft mogą otrzymać Diablo III za darmo. Wystarczy kupić Annual Pass, roczny abonament do gry, który będzie można opłacać w systemie miesięcznym. Decydując się na kolejny rok z tą produkcją MMO, będziemy mogli dodatkowo wziąć udział w becie nowego dodatku (Mist of Pandaria) i dostaniemy mounta Tyrael’s Charger.

Promocja obowiązuje dla pełnoprawnych kont World of Warcraft, które zostały utworzone przed 18 października, co oznacza, że mogą skorzystać z niej tylko dotychczasowi gracze. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziecie na oficjalnej stronie (FAQ). Blizzard zastrzega, że cała akcja będzie obowiązywała tylko przez pewien czas.

Powyższe informacje pochodzą oczywiście z imprezy BlizzCon 2011, która w tym roku obfituje w ciekawe zapowiedzi. Blizzard zdradził szczegóły dodatku Heart of the Swarm do StarCraft II. Ujawniono także najnowsze rozszerzenie do World of Warcraft o nazwie Mists of Pandaria. Jak widać, znany producent nie zwalnia tempa i szykuje sporo atrakcji.

  1. Wszystkie informacje z imprezy BlizzCon 2011