Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2015, 12:29

autor: luckie

Beta Star Wars: Battlefront rusza już dziś

Dziś rozpoczną się beta-testy Star Wars: Battlefront. Gracze pecetowi mogą już pobierać pliki z grą, by dołączyć do zabawy punktualnie o 16:00.

W ten weekend na fanów Gwiezdnych Wojen czeka Moc wrażeń - Beta Star Wars: Battlefront rusza dziś wieczorem - wiadomość - 2015-10-08
W ten weekend na fanów Gwiezdnych Wojen czeka Moc wrażeń

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego rozpoczną się beta-testy Star Wars: Battlefront. Do testów będą mogli dołączyć użytkownicy wszystkich platform docelowych: PC, PlayStation 4 i Xboksa One i to bez względu na to czy złożyli pre-order, czy nie. Od wczoraj istnieje możliwość wcześniejszego pobrania plików z grą ze sklepu Origin (PC). Jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, warto ściągnąć je przed 16:00, aby rozpocząć zabawę punktualnie. Testy potrwają do 12 października. Więcej na ten temat pisaliśmy we wczorajszym newsie – znajdziecie tam szczegóły odnośnie pre-loadu, wymagania sprzętowe wersji PC oraz zawartość bety.

Star Wars: Battlefront to trzecia odsłona lubianego cyklu sieciowych strzelanin osadzonych uniwersum Gwiezdnych Wojen, tym razem stworzona przez studio DICE. Tytuł pozwala graczom dołączyć do jednej ze stron odwiecznego konfliktu Imperium Sithów i Rebeliantów walczących za przywróceniem Republiki, w kilku zróżnicowanych trybach rozgrywki. Oprócz szeregowych żołnierzy obu armii, na polu bitwy pojawiają się takie legendy jak Luke Skywalker czy Darth Vader, w których również wcielają się gracze. Star Wars: Battlefront powstał na bazie wydajnego silnika Frostbite 3, wykorzystywanego od kilku lat w serii Battlefield.

  1. Star Wars: Battlefront - kompendium wiedzy
  2. Oficjalna strona gry Star Wars: Battlefront
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach