Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 maja 2021, 18:34

10 gier w historycznie niskich cenach, lista na 11 maja 2021

Dziś prezentujemy Wam listę dziesięciu gier, które obecnie można nabyć w historycznie niskich cenach. Wśród nich znajdziemy Empire of Sin, Wreckfest, Battlefield 5, Mass Effect: Andromeda i Loop Hero.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty sklepów cyfrowych i wybraliśmy dziesięć interesujących tytułów, które na ten moment można zakupić w historycznie niskich cenach. Okazje te, wraz z krótkimi opisami, znajdziecie poniżej.

Empire of Sin

Empire of Sin to strategia osadzona w Chicago w czasach prohibicji. W czasie gry obejmujemy kontrolę nad bossem jednego z gangów i budujemy własne imperium oparte na nielegalnych biznesach. Produkcję można nabyć w WinGameStore za ok. 90 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Empire of Sin w WinGameStore
 2. Empire of Sin - poradnik do gry

SpellForce 3

SpellForce 3 to kolejna odsłona cyklu będącego osadzonym w świecie fantasy połączeniem strategii czasu rzeczywistego z RPG-iem. Tytuł można zakupić w WinGameStore za ok. 37,50 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. SpellForce 3 w WinGameStore
 2. SpellForce 3 - poradnik do gry

Wreckfest

Wreckfest to gra wyścigowa, która kładzie nacisk na efektowną rywalizację pełną różnego rodzaju kolizji i wypadków. Tytuł można zakupić w WinGameStore za ok. 45 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Wreckfest w WinGameStore

Battlefield V - Definitive Edition

Battlefield V to pierwszoosobowa strzelanina osadzona w realiach II wojny światowej. Produkcję można nabyć na Originie za 67,47 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Battlefield V - Definitive Edition na Originie

Loop Hero

Loop Hero to osadzona w świecie fantasy hybryda roguelike’a, karcianki i gry strategicznej. Produkcję kupimy w Fanatical za ok. 54,60 zł. Tytuł nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 1. Loop Hero w Fanatical

Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition

Mass Effect: Andromeda to czwarta odsłona polarnej serii RPG-ów science fiction. Akcja odcina się od wydarzeń ukazanych w poprzednich częściach i przenosi do galaktyki Andromeda. Produkcję można nabyć na Steamie za 29,97 zł. Tytuł posiada polską wersję językową.

 1. Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition na Steamie
 2. Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Homesick

Homesick jest przygodówką z elementami logicznymi. W czasie zabawy wcielamy się w mężczyznę, który obudził się w tajemniczym, opuszczonym budynku. Eksplorując kolejne pomieszczenia, musimy rozwiązywać szereg łamigłówek. Produkcję można nabyć na Steamie za 18,35 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Homesick na Steamie

Gang Beasts

Gang Beasts to gra zręcznościowa nastawiona na potyczki wieloosobowe. Podczas zabawy wcielamy się w pokracznego stworka i toczymy starcia na specjalnie przygotowanych arenach. Produkcję można nabyć na Steamie za 32,39 zł. Tytuł nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Gang Beasts na Steamie

Partisans 1941

Partisans 1941 to taktyczna skradanka osadzona w realiach II wojny światowej. W czasie rozgrywki obejmujemy kontrolę nad oddziałem radzieckich partyzantów walczących z nazistami. Grę kupimy na Steamie za 65,99 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Partisans 1941 na Steamie

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to trzecioosobowa gra akcji z elementami skradanki opracowana przez studio Kojima Productions. Produkcja stanowi wprowadzenie do wydarzeń ukazanych w MGS V: The Phantom Pain. Gra jest dostępna w 2Game za 6,57 zł (cena z kodem GRY-ONLINE). Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej.

 1. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes w 2Game

UWAGA: Większość z powyższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny także mogą ulec zmianie. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki, wersję językową itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.