Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2013, 09:35

autor: Góral

Battlefield 4 - pierwszy gameplay - komentarz redakcji

Gra Battlefield 4 stała się faktem kilka dni temu. Firma Electronic Arts, wydawca tytułu, udostępniła przy okazji zapowiedzi pierwszy fragment gameplaya. Łukasz Malik i Grzegorz Bobrek z redakcji gry-online.pl postanowili podzielić się swoimi wrażeniami i przemyśleniami na temat tej produkcji.

Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano i pokazano kolejną odsłonę popularnej strzelanki – Battlefield 4. Dwóch naszych redakcyjnych kolegów – Łukasz Malik i Grzegorz Bobrek – postanowiło skomentować to, jakby nie patrzeć, spore wydarzenie w branży gier wideo. Posłuchajcie co mają do powiedzenia.

Od momentu zaprezentowania „czwórki” pisaliśmy już o niej kilka razy. Tutaj informowaliśmy Was o pierwszych konkretach. Później opublikowaliśmy zbiór wszystkich znanych szczegółów. Wczoraj dowiedzieliśmy się, na jakiej karcie graficznej uruchomiono demo, a dzisiaj prezentujemy komentarz redakcji gry-online.pl, w którym chłopaki dzielą się swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Chyba jak większość graczy, także i oni nie zostali powaleni na kolana.

Battlefield 4 ukaże się jesienią bieżącego roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Gra trafi na półki sklepowe w pełnej polskiej wersji językowej na wszystkich platformach docelowych. Produkcja dostępna będzie w cenie detalicznej 169,90 zł (PC) i 249,90 zł (konsole).

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Battlefield 4

Battlefield 4