Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2016, 13:15

Battlefield 1 obronił się przed inwazją smoków ze Skyrim. Top 10 UK (23 - 29 października)

Battlefield 1 drugi tydzień z rzędu radzi sobie z konkurencją, nie pozwalając się wyprzedzić ani przez TES V: Skyrim Special Edition, ani przez Titanfall 2. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu na brytyjskim rynku detalicznym.

Drugi tydzień z rzędu Battlefield 1 nie pozwala odebrać sobie tytułu lidera – nawet pomimo zmniejszenia braku zainteresowania grą o 39%. Jest to jednak lepszy wynik drugiego tygodnia obecności na liście niż w przypadku poprzedników, kiedy to zarówno Battlefield 3 jak i Battlefield 4 traciły po 54%. Na drugim miejscu zadebiutowała odrestaurowana wersja The Elder Scrolls V: Skyrim. To jednak nie jedyny debiut w obecnym notowaniu. Na pozycji czwartej mamy Titanfalla 2, który chyba dość nieoczekiwanie zbiera znakomite oceny w recenzjach, na piątym Farming Simulator 17, a na siódmym Dragon Ball: Xenoverse 2. Warto w tym miejscu zauważyć, że w wirtualną pracę na roli angażuje się coraz więcej graczy, ponieważ premierowa sprzedaż najnowszej odsłony serii przyciągnęła aż 54% posiadaczy PlayStation 4 i 32% użytkowników Xboksa One więcej niż w przypadku Farming Simulatora 15 (szesnastka nie ukazała się na stacjonarne urządzenia).

Poza pierwszą dziesiątką zadebiutowały następujące gry: World of Final Fantasy na miejscu jedenastym, Just Dance 2017 na dwudziestym szóstym i w końcu pełne wydanie Minecrafta: Story Mode – The Complete Adventure, zawierające na nośniku fizycznym wszystkie epizody serii wraz z bonusami.

1.

Battlefield 1

2.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

3.

FIFA 17

4.

Titanfall 2

5.

Farming Simulator 17

6.

Mafia III

7.

Dragon Ball Xenoverse 2

8.

Gears of War 4

9.

Grand Theft Auto V

10.

Forza Horizon 3