Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2014, 18:30

autor: Renox

Batman: Arkham Knight – zobacz efektowny fragment rozgrywki

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Batman: Arkham Knight. Nagranie jest tym bardziej interesujące, że zawiera w sobie solidną porcję efektownie prezentującego się materiału z rozgrywki. Wspomniany materiał wideo to dopiero pierwsza część serii - dwa kolejne tego typu nagrania zostaną opublikowane wkrótce.

Ostatnimi czasy gracze, którzy coraz niecierpliwiej wyczekują premiery gry Batman: Arkham Knight, nie otrzymywali zbyt wielu materiałów związanych z tą produkcją. Dzisiejszy dzień można zatem uznać za swego rodzaju święto, ponieważ magazyn GameInformer upublicznił całkowicie nowy zwiastun wspomnianego tytułu. Nagranie stanowi pierwszą część serii, w skład której wejdą jeszcze dwa tego typu materiały; kolejny z nich pojawi się w sieci pierwszego grudnia.

Umieszczony wyżej zwiastun zainteresuje potencjalnych odbiorców tym bardziej, że zawiera w sobie sporą dawkę efektownego gameplayu skupiającego się na infiltracji lokacji o nazwie Ace Chemicals, pozwalając zobaczyć w akcji zarówno niektóre zdolności samego Batmana, jak również jego pojazdu – Batmobila. Ten drugi okazuje się być śmiertelnie skutecznym i bardzo widowiskowym w działaniu narzędziem podczas eliminowania kolejnych fal przeciwników. Zdecydowanie jest na co popatrzeć.

Nowy zwiastun Batman: Arkham Knight prezentuje się bardzo solidnie. A będą jeszcze dwa tego typu nagrania. - Batman: Arkham Knight – efektowny fragment rozgrywki na nowym zwiastunie - wiadomość - 2014-11-24
Nowy zwiastun Batman: Arkham Knight prezentuje się bardzo solidnie. A będą jeszcze dwa tego typu nagrania.

Batman: Arkham Knight zadebiutuje na rynku 2 czerwca 2015 w wersji PC oraz na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W nowej produkcji traktującej o przygodach Człowieka-Nietoperza przyjdzie nam zmierzyć się z terroryzującym miasto Gotham Strachem na Wróble (Scarecrowem), a także innymi złoczyńcami (jak na przykład: Harley Quinn, Pingwinem czy Harvey’em „Dwie Twarze” Dentem), którzy wspólnie będą próbować raz na zawsze unicestwić Mrocznego Rycerza. Gra zaoferuje dobrze prezentującą się warstwę wizualną (wszystkie te fajerwerki graficzne to zasługa technologii Unreal Engine), bardziej dopracowane względem poprzednich części modele postaci, a także tworzone bezpośrednio przy wykorzystaniu silnika gry przerywniki filmowe.