Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2014, 18:34

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz okładki limitowanych steelbooków

Studio CD Projekt RED zaprezentowało okładki steelbooków limitowanych wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Grafiki zostały przygotowane przez Krzysztofa Domaradzkiego z firmy StudioKxx.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - zobacz okładki limitowanych Steelbooków - ilustracja #1

Studio CD Projekt RED opublikowało w serwisie społecznościowym Facebook projekty okładek steelbooków z limitowanych wydań gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt). Deweloperzy zaplanowali trzy wersje: Collector's Edition Steelbook - No Man's Land (pierwsze dwie grafiki widoczne poniżej), Skellige (kolejne dwa szkice, edycja dostępna w ramach zamówień przedpremierowych) oraz Novigrad (również dostępna w pre-orderach). Wszystkie obrazki zostały stworzone przez Krzysztofa Domaradzkiego z firmy StudioKxx. Warto także zerknąć na profil autora w serwisie Behance, gdzie znajdują się dodatkowe materiały graficzne. Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się 24 lutego 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia odsłona popularnej serii gier cRPG tworzonych przez zespół CD Projekt RED. Gracze ponownie wcielą się w wiedźmina Geralta, który tym razem musi powstrzymać tytułowy Dziki Gon. Będzie to pierwsza część, która ukaże się równocześnie na trzech platformach sprzętowych. „Jedynka” pojawiła się bowiem tylko na PC-tach, a „dwójka” najpierw ukazała się na komputerach osobistych, a po roku doczekała się wersji na Xboksa 360.

Edycja No Man's Land – przód.
Edycja No Man's Land – przód.
Edycja No Man's Land – tył.
Edycja No Man's Land – tył.
Edycja Skellige – przód.
Edycja Skellige – przód.
Edycja Skellige – tył.
Edycja Skellige – tył.
Edycja Novigrad – przód.
Edycja Novigrad – przód.
Edycja Novigrad – tył.
Edycja Novigrad – tył.