Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2015, 17:20

Batman: Arkham Knight – Kevin Conroy i inne znane twarze na zwiastunie z obsadą gry

Studio Rocksteady i firma Warner Bros. Interactive Entertainment zaprezentowały nowy zwiastun Batman: Arkham Knight, koncentrujący się na obsadzie aktorskiej gry. Główny bohater ponownie przemówi głosem Kevina Conroya, zaś w inne postacie wcielą się m.in. Jonathan Banks, John Noble, Troy Baker i Nolan North.

Studio Rocksteady i firma Warner Bros. Interactive Entertainment nie obijają się przed nadchodzącą coraz większymi krokami premierą gry Batman: Arkham Knight i wypuszczają kolejny zwiastun swojej megaprodukcji (widoczny powyżej). Wprawdzie tym razem nie ponapawamy oczu długimi, efektownymi sekwencjami z rozgrywki (choć nie zabrakło kilku świeżych fragmentów z właściwej zabawy), ale i tak jest ciekawie, bowiem twórcy zaprezentowali w trailerze plejadę gwiazd, która użyczy głosów bohaterom biorącym udział w opowieści o „Rycerzu Arkham”. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj Kevin Conroy, który wraca do roli Człowieka-Nietoperza po przerwie z Arkham Origins (w poprzedniej odsłonie serii był zastępowany przez Rogera Craiga Smitha). W innych rolach wystąpią:

  • Jonathan Banks (Breaking Bad) – komisarz Gordon;
  • John Noble (Fringe, Denethor z Władcy Pierścieni) – Scarecrow;
  • Ashley Greene (Saga Zmierzch) – Oracle / Barbara Gordon;
  • Troy Baker (Joel w The Last of Us, Talion w Middle-earth: Shadow of Mordor) – Two-Face;
  • Nolan North (Nathan Drake w serii Uncharted) – Penguin;
  • Scott Porter (Luke w The Walking Dead: Season Two od Telltale Games) – Nightwing;
  • Tara Strong (w tej samej roli w poprzednich grach z uniwersum DC) – Harley Quinn.

Na koniec przypominam, że po paru obsuwach datę premiery (miejmy nadzieję, że ostateczną) omawianej gry wyznaczono na 23 czerwca 2015 roku. Batman: Arkham Knight będzie dostępny na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.