Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2020, 18:00

autor: Entelarmer

Baldur's Gate 3 - pierwszy gameplay w przyszłym tygodniu

Zespół Larian Studios zapowiedział pierwszy pokaz rozgrywki z gry Baldur's Gate III. Materiał zobaczymy w przyszłym tygodniu w ramach tegorocznych targów PAX East.

Od ponad pół roku wiemy o szykowanym powrocie serii Baldur’s Gate. Na razie trzecia odsłona legendarnej serii wciąż pozostaje wielką tajemnicą, ale styczniowy wpis na Twitterze wskazywał, że zmieni się to pod koniec lutego. Dziś Larian Studios potwierdziło te domysły, zapowiadając pierwszy pokaz rozgrywki z Baldur’s Gate III na tegorocznej edycji targów PAX East. Prezentacja rozpocznie się 27 lutego o godzinie 21:30 czasu polskiego, a na scenie zobaczymy prezesa Swena Vinckego oraz tajemniczego gościa.

Panel bynajmniej nie zakończy się na prezentacji rozgrywki. Twórcy zapowiedzieli też sesję pytań i odpowiedzi, tak więc możemy spodziewać się podania wielu szczegółów na temat gry. Być może poznamy też datę premiery (rzekomo wyznaczoną jeszcze na ten rok), ale równie dobrze studio może uznać, że jest za wcześnie na podawanie tego typu informacji. Tak czy owak, fani klasycznych RPG powinni zaznaczyć 27 lutego w kalendarzu i uzbroić się w cierpliwość. Wydarzenie będziecie mogli obejrzeć na żywo w serwisie YouTube (najpewniej na kanale Larian Studios).

Pierwszy gameplay z Baldur’s Gate III zobaczymy w przyszłym tygodniu. - Baldur's Gate 3 - pierwszy gameplay w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2020-02-18
Pierwszy gameplay z Baldur’s Gate III zobaczymy w przyszłym tygodniu.