Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2020, 09:25

autor: Aquma

Baldur’s Gate 3 ukaże się w tym roku? Tak sugeruje Google

Jeśli zawierzyć Google, Baldur’s Gate III może ukazać się na rynku jeszcze w tym roku. Informacja pojawiła się w notce blogowej poświęconej nowym grom, które trafią na platformę streamingową Google Stadia.

BG3 jeszcze w tym roku? Być może. - Baldur’s Gate 3 ukaże się w tym roku? Tak sugeruje Google - wiadomość - 2020-02-14
BG3 jeszcze w tym roku? Być może.

W SKRÓCIE:

  1. Baldur’s Gate III może ukazać się w tym roku;
  2. sugeruje to notka zamieszczona na blogu platformy Google Stadia.

Wygląda na to, że Baldur’s Gate III - wyczekiwana gra RPG od firmy Larian Studios (twórców cyklu Divinity: Original Sin), będąca nowa odsłoną serii z długimi korzeniami – może ukazać się na rynku wcześniej niż sądziliśmy. Konkretniej jeszcze w tym roku. Sugeruje to notka zamieszczona na oficjalnym blogu platformy Google Stadia.

Już nie możesz się doczekać, żeby sprawdzić Doom Eternal, Get Packed, Orcs Must Die! 3, Baldur's Gate 3 i wiele innych gier, które trafią na Stadię w tym roku. Przygotuj się dodatkowo na odkrywanie wspomnień dziecka lub na skok w arcade'owy chaos w trójce tytułów, które zadebiutują na Stadii wiosną i latem... zanim pojawią się gdziekolwiek indziej. Najpierw na Stadii - czytamy.

Baldur’s Gate III ewidentnie zostało tu wspomniane niejako przy okazji i cała sprawa może być jedynie nieporozumieniem. Warto jednak pamiętać, że deweloperzy z Larian Studios niedawno sami wspominali, że „coś się warzy” i 27 lutego będą nam mieli do przekazania coś ważnego (zapewne w czasie imprezy PAX West w Bostonie). Dotychczas mogło się wydawać, że chodzi o pierwszy fragment gameplayu albo dodatkowe informacje, które rzucą trochę światła na tajemniczą produkcję. Ale kto wie – może poznamy datę premiery i to w dodatku… tegoroczną?

Przypominamy, że Baldur’s Gate III zostało zapowiedziane w czerwcu zeszłego roku. Produkcja wykorzystuje licencję najnowszej odsłony systemu Dungeons & Dragons i według belgijskiego studia wyznaczy nowe standardy w gatunku. Tytuł zmierza na pecety oraz Google Stadię. Poniżej przypominamy pierwszy trailer.

  1. Baldur’s Gate III – strona oficjalna
  2. Baldur’s Gate 3 naszych marzeń – czego oczekujemy od powrotu legendy RPG?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Baldur's Gate III

Baldur's Gate III