Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2013, 09:10

autor: Orlov

Autor moda Falskaar do The Elder Scrolls V: Skyrim został pracownikiem firmy Bungie

Alexander J. Velicky, autor potężnego moda Falskaar do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, został pracownikiem firmy Bungie – dewelopera serii Halo i nadchodzącego Destiny.

Autor moda Falskaar do The Elder Scrolls V: Skyrim został pracownikiem firmy Bungie - ilustracja #1

Ciężka praca i pasja do gier popłacają, o czym przekonał się Alexander J. Velicky. Autor Falskaar, potężnej modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim, znalazł zatrudnienie w firmie Bungie, dołączając tym samym do twórców słynnej serii Halo, a także nadchodzącego Destiny.

Velicky podzielił się tą informacją wczoraj za pośrednictwem serwisu Facebook i oficjalnego forum The Elder Scrolls. W obszernym poście opowiada o kulisach całego wydarzenia – posadę projektanta w studiu zaproponował mu osobiście współzałożyciel Bungie, Jason Jones. Alexander podziękował całej społeczności skupionej wokół Skyrima za wsparcie i wyrazy uznania, a także poinformował, że nie może obecnie obiecać żadnych nowych modów swojego autorstwa.

Falskaar, o czym informowaliśmy, trafił do sieci w połowie lipca tego roku jako pokaz umiejętności Velicky’ego, który chciał podjąć pracę w firmie Bethesda Game Studios, twórców Skyrima. Modyfikacja wzbudziła ogromne zainteresowanie ze względu na swój rozmach i profesjonalne wykonanie – oferuje między innymi 20 godzin rozgrywki, a nawet własną ścieżkę dźwiękową. Dzieło zostało zauważone zarówno przez media, jak i samo studio Bethesda – po wstępnych rozmowach z Velickym Amerykanie nie zdecydowali się jednak na przyjęcie go w swoje szeregi.

Więcej o modyfikacji możecie przeczytać w przygotowanej przez nas recenzji. Falskaar dostępny jest na naszych serwerach FTP pod tym adresem – aby w niego zagrać, musicie posiadać The Elder Scrolls V: Skyrim w najnowszej wersji.