Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2013, 09:43

autor: luckie

The Elder Scrolls V: Skyrim – 20 godzin zabawy z modem Falskaar

Modderzy ukończyli prace nad Falskaar – ogromną modyfikacją do The Elder Scrolls V: Skyrim, oferującą ponad 20 godzin zabawy. Pod względem zawartości może ona śmiało konkurować z dodatkami DLC – znajdziemy w niej nowy świat, wątek fabularny, misje poboczne, profesjonalny dubbing i własną ścieżkę dźwiękową.

Modyfikacja Falskaar imponuje rozmiarami - The Elder Scrolls V: Skyrim – 20 godzin zabawy z modem Falskaar - wiadomość - 2013-07-15
Modyfikacja Falskaar imponuje rozmiarami

Weterani The Elder Scrolls V: Skyrim właśnie otrzymali nowy powód, by raz jeszcze sięgnąć po grę studia Bethesda Softworks. W sieci pojawił się obszerny mod zatytułowany Falskaar. Dostarcza on szacunkowo 20 godzin zabawy, przez co może śmiało udawać kolejny dodatek DLC. Jego autorzy stworzyli zupełnie nową krainę, postaci, zadania, a nawet nagrali własną ścieżkę dźwiękową. Pod modyfikacją podpisuje się Alexander J. Velicky, ale pracowało nad nią wiele osób przez ponad rok. Wczesny zwiastun produkcji możecie znaleźć poniżej.

Falskaar – mod, który chciał być DLC
  • 20 godzin rozgrywki
  • Nowa kraina o rozmiarach około 1/3 oryginalnego świata
  • Świeży wątek fabularny i misje poboczne
  • Wysokiej jakości dubbing
  • Nagrana od podstaw ścieżka dźwiękowa

Co dokładnie oferuje modyfikacja? Falskaar to zupełnie nowa kraina o rozmiarach sięgających około 1/3 powierzchni ziem Skyrim. Znajdziemy tam instancje do splądrowania, sekrety do odkrycia i miasta do odwiedzenia. Nie zabrakło nowych przedmiotów, w tym oręża i zbroi, przepisów, książek itp. Co więcej, w Falskaar Dovahkiin nauczy się jeszcze jednego smoczego krzyku.

Twórcy przygotowali 26 misji, z czego 9 należy do głównego wątku. Co ciekawe, postaciom zlecającym zadania podłożono głos. W nagraniach wzięło udział niemal 30 profesjonalnych i pół-profesjonalnych aktorów, a w rezultacie pod względem jakości dubbing nie ustępuje temu z oryginalnego Skyrima. W Falskaar usłyszymy także nową ścieżkę dźwiekową. Składa się na nią kilkanaście utworów muzycznych, skomponowanych przez Adamma Khuevrra. Pełny soundtrack umieszczono na YouTube:

Jak wiemy, studio Bethesda Softworks zakończyło produkcję rozszerzeń do The Elder Scrolls V: Skyrim na dodatku Dragonborn. Jeśli w krainie Nordów zrobiliście już wszystko co się dało – od zażegnania niebezpieczeństwa związanego z powrotem Alduina, Harkona i Miraaka, po wykonanie najdrobniejszych misji pobocznych – a nadal nie macie dość, Falskaar jest dla Was idealną propozycją. By rozpocząć przygodę, wystarczy zainstalować The Elder Scrolls V: Skyrim i zaktualizować grę do najnowszej wersji (co automatycznie uczyni Steam w trybie online), a następnie pobrać modyfikację. Znajdziecie ją pod niżej podanym adresem:

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim mod Falskaar (1.0)

Na koniec polecamy materiał przygotowany przez insane0hflex, który prezentuje i omawia główne cechy Falskaar.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim