Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 sierpnia 2021, 17:00

autor: AlexB

Automachef od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępiona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to Automachef. Tytuł pozostanie bezpłatny do 2 września.

[Aktualizacja] Automachef można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Yoku's Island Express.

Jak być może pamiętacie, w ubiegłym tygodniu firma Epic Games oddała w ręce użytkowników swojej platformy cyfrowej dystrybucji dwie całkiem interesujące pozycje – kosmiczną hybrydę FPS-a i strategii Void Bastards oraz zręcznościówkę Yooka-Laylee. Obie te gry można jeszcze przypisywać do swoich kont do godziny 17:00 czasu polskiego. Później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w ofercie zastąpi je Automachef.

Jest to opracowana przez studio Hermes Interactive gra logiczna, kładąca spory nacisk na zarządzanie zasobami. W trakcie zabawy wcielamy się w projektanta zautomatyzowanych restauracji. Do naszych zadań należy odpowiednie ustawienie maszyn oraz ich zaprogramowanie w taki sposób, by działały one jak najbardziej efektywnie. Od czasu do czasu będą nam w tym przeszkadzały różne przeciwności losu w postaci chociażby pożarów.

Automachef będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 2 września. Gdy tylko zostanie oficjalnie podane, jaka produkcja (bądź produkcje) zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Automachef na platformie Epic Games Store

Na koniec przypominamy jeszcze, że również do 2 września na platformie twórców Fortnite można zdobyć za darmo swój cyfrowy egzemplarz gry Saints Row: The Third Remastered. Więcej szczegółów znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store