Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release The Farm 51 Press Release 11 stycznia 2019, 13:17

Aukcja The Farm 51 na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także zachęcamy do dzielenia się informacją o aukcjach i licytowania wysoko!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Studio The Farm 51 z przyjemnością informuje, że po raz kolejny wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Całość dochodu z aukcji przeznaczona zostanie na cel 27. finały, czyli zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Aukcja The Farm 51 na rzecz 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - ilustracja #1

Z okazji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, przygotowaliśmy dla fanów militariów wyjątkową okazję na zdobycie limitowanej edycji gry World War 3 wraz ze szkoleniem strzeleckim oraz gadżetami od fundacji "Sprzymierzeni z Grom"!

https://aukcje.wosp.org.pl/gadzety-world-war-3-szkolenie-z-operatorem-grom-i8770474?fbclid=IwAR3hS3Qggd-VUJpSXREx2sX_yFZc5hS9YmSZPCIz-l4hQmhgk9j3eU7Gh0M

Zwycięzca aukcji otrzyma:

  1. Limitowany zestaw World War 3 na 100 - lecie Niepodległości Polski
  2. 6 godzinne szkolenie z byłym operatorem elitarnej jednostki GROM, z zakresu posługiwania się bronią strzelecką i strzelanie z broni pododdziałów specjalnych GROM, JWK, SEALS, DELTA,
  3. Gadżety od fundacji -"Sprzymierzeni z GROM",
  4. Unikalny emblemat, który zostanie umieszczony w grze World War 3 i zaprojektowany wspólnie z zwycięzcą aukcji,
  5. Wizytę w studio i spotkanie z twórcami ww3 (tylko dla twardzieli),

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele statutowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także zachęcamy do dzielenia się informacją o aukcjach i licytowania wysoko!