Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2017, 12:29

Assassin's Creed Origins słabiej od Assassin's Creed: Syndicate. Top 10 UK (22 - 28 października)

Assassin's Creed Origins co prawda udało się zadebiutować na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego, ale najnowsze dziecko Ubisoftu poradziło sobie nieco gorzej od przygód bliźniaków w Londynie w Syndicate.

Co prawda firma GFK podaje, że debiutujący na pierwszym miejscu Assassin’s Creed Origins sprzedał się nieco słabiej niż Assassin’s Creed Syndicate, ale uzyskał za to lepszy wynik finansowy. Głównie dzięki specjalnym edycjom zawierającym bonusy. Na drugim miejscu z fanami Nintendo przywitał się Super Mario Odyssey, okazując się największym hitem na Nintendo Switch. Zainteresowanie przygodami wąsatego byłego hydraulika było nawet większe niż w przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ostatnią nowością w pierwszej dziesiątce jest Wolfenstein II: The New Colossus. Spadek o 61% zaliczyło Gran Turismo Sport, które tym samym z miejsca pierwszego w poprzednim notowaniu spadło na pozycję piątą. Ostatnią nową grą ubiegłego tygodnia jest Just Dance 2018, które wystartowało na podbój rynku z miejsca dwudziestego trzeciego.

Assassin's Creed Origins słabiej od Assassin's Creed Syndicate. Top 10 UK (22 - 28 października) - ilustracja #1

1.

Assassin’s Creed Origins

2.

Super Mario Odyssey

3.

FIFA 18

4.

Wolfenstein II: The New Colossus

5.

Gran Turismo Sport

6.

Grand Theft Auto V

7.

Destiny 2

8.

South Park: The Fractured But Whole

9.

Śródziemie: Cień Wojny

10.

WWE 2K18

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins