Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2017, 09:17

autor: Adrian Werner

Assassin's Creed Origins otrzyma tryb edukacyjny

Firma Ubisoft poinformowała, że w przyszłym roku gra Assassin's Creed Origins otrzyma za darmo dodatkowy tryb edukacyjny, pozwalający graczom w przyjemny sposób poszerzyć swoją wiedzę o starożytnym Egipcie.

Gra ukaże się w przyszłym miesiącu, a tryb edukacyjny zostanie dodany w przyszłym roku za pomocą darmowej aktualizacji. - Assassin's Creed Origins otrzyma tryb edukacyjny - wiadomość - 2017-09-28
Gra ukaże się w przyszłym miesiącu, a tryb edukacyjny zostanie dodany w przyszłym roku za pomocą darmowej aktualizacji.
ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery Assassin's Creed Origins, czyli kolejnej odsłony popularnej serii firmy Ubisoft. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinna informacja, że w przyszłym roku otrzyma on tryb edukacyjny, pozwalający w interaktywnej formie poznać różne ciekawostki historyczne odnośnie starożytnego Egiptu.

Opcja ta zostanie wprowadzona do gry za pomocą darmowej aktualizacji, która ukaże się na początku przyszłego roku. Tryb edukacyjny, który nazwany zostanie po prostu Assassin's Creed: Starożytny Egipt, pozbawiony będzie wątków fabularnych, walki oraz ograniczeń czasowych z kampanii Assassin's Creed Origins. Pozwoli nam to na spokojne zwiedzanie lokacji, takich jak Aleksandria, Memphis, Giza, delta Nilu, czy rozległe pustynie. Podczas tych wirtualnych wycieczek będziemy zaznajamiani z ciekawymi faktami dotyczącymi np. wielkich piramid, procesu mumifikacji czy życia Kleopatry. Aby zapewnić odpowiedni poziom autentyczności historycznej, autorzy korzystają z pomocy egiptologów.

Tryb edukacyjny nie jest jedyną ciekawą inicjatywą historyczną, w którą zaangażował się Ubisoft. Firma ujawniła także, że pracuje nad projektem The Hieroglyphics Initiative. Pod tą nazwą kryje się naukowe przedsięwzięcie mające ułatwić odszyfrowanie hieroglifów. Bazuje ono na technologii Google TensorFlow, która korzysta z zasobów tzw. uczenia maszynowego.

Przypomnijmy, że Assassin's Creed Origins zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na 27 października tego roku. Gra otrzyma lokalizację kinową (napisy) na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Assassin’s Creed: Origins – kompendium wiedzy
  3. Czy Assassin’s Creed Origins będzie pełnoprawną grą RPG? (zapowiedź)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach