Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2013, 08:28

autor: Góral

Assassin's Creed IV: Black Flag - pojawiła się duża ilość nowych materiałów wideo

W serwisie YouTube opublikowano kilka nagrań z gry Assassin's Creed IV: Black Flag, prezentujących rożne aspekty nadchodzącej produkcji - od dostosowywania postaci, przez zakupy i picie alkoholu, po rozgrywkę w multiplayerze.

Użytkownik serwisu YouTube – RajmanGamingHD – opublikował na swoim kanale sporą ilość nowego materiału wideo z gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Dzięki temu możemy obejrzeć w akcji tryb multiplayer, dostosowywanie postaci czy też zobaczyć jak Edward Kenway pije alkohol.

Poszczególne nagrania, według opisów, pochodzą z edycji dedykowanej konsoli PlayStation 4 i dostępne są w wysokiej jakości. Dodatkowo na kanale PlayStation Access umieszczono kolejny, kilkunastominutowy fragment rozgrywki pochodzący z multiplayera. Wszystko to zamieszczam poniżej.

Assassin's Creed IV: Black Flag ukaże się na europejskim rynku 31 października w wersji na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U. 22 listopada gra pojawi się na Xboksie One i komputerach PC, a 29 listopada, w dzień premiery PlayStation 4 na Starym Kontynencie, otrzymają ją szczęśliwi posiadacze nowego urządzenia firmy Sony.

Grę można już zamawiać w ramach przedsprzedaży, w tym także w Sklepie Gry-Online, gdzie produkcję znajdziecie w dwóch edycjach – standardowej oraz Buccaneer Edition, zawierającej między innymi 46-centymetrową figurkę Edwarda Kenwaya, album z grafikami, dodatkowe misje i nie tylko.

Jednocześnie przypominam o ostatnich doniesieniach, według których Black Flag na PC ma być lepiej zoptymalizowaną produkcją, niż część trzecia i będzie oparta na wersji next-genowej. W związku z tym, w porównaniu do zeszłorocznej edycji, wzrosły jednak wymagania sprzętowe, z którymi zaznajomicie się w tym miejscu.