Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2013, 18:46

autor: Hed

Lego Marvel Super Heroes otrzymało demo na PC - wersje na PS3 i X360 pojawią się w tym tygodniu

Marvel wypuścił demo gry Lego Marvel Super Heroes. Wersja demonstracyjna jest dostępna na razie tylko na pecetach, ale w tym tygodniu pojawi się także na PlayStation 3 i Xboksie 360.

Lego Marvel Super Heroes – pojawiło się demo gry. - Lego Marvel Super Heroes otrzymało demo na PC - wersje na PS3 i X360 pojawią się w tym tygodniu - wiadomość - 2013-10-14
Lego Marvel Super Heroes – pojawiło się demo gry.
Lego Marvel Super Heroes:
  • Pojawiło się demo gry – na razie na pecetach, gdzie zajmuje 600 MB
  • Wersje dema na PS3 i X360 pojawią się jeszcze w tym tygodniu
  • W demie udostępniono cztery postacie: Hulka, Iron Mana, Abomination i Sandmana

Firma Marvel wypuściła demo gry Lego Marvel Super Heroes, za którą odpowiada niezmordowane studio Traveller’s Tales, znane z wielu odsłon serii Lego. Wersja demonstracyjna jest dostępna na razie tylko na pecetach, ale trafi na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 jeszcze w tym tygodniu. Na pełną grę poczekamy nieco dłużej, bo planowa premiera odbędzie się 15 listopada w Europie. Lego Marvel Super Heroes trafi na praktycznie wszystkie liczące się dzisiaj platformy.

Demo zajmujące około 600 MB pobierzecie ze strony oficjalnej produkcji lub bezpośrednio z naszego serwera. W próbce Lego Marvel Super Heroes można wcielić się w cztery postacie. Superbohaterów reprezentują Hulk i Iron Man, a złoczyńców Abomination oraz Sandman.

  1. Demo Lego Marvel Super Heroes – serwer gry-online.pl (599,1 MB)
  2. Demo Lego Marvel Super Heroes – strona oficjalna

Plany odnośnie wersji demonstracyjnej zostały ogłoszone w weekend na imprezie New York Comic-Con, gdzie autorzy ujawnili sporo postaci, jakie pojawią się w grze. W prezentacjach i zapowiedziach przewinęli się Electro, Shocker, Pyro, Nightmare, Absorbing Man, Taskmaster, Power Man, Iron Fist, Havok, Polaris, Moon Knight, She-Hulk i Aunt May. Wiadomo też, że deweloper szykuje dodatek Asgard Character Pack i parę innych niespodzianek.

Lego Marvel Super Heroes to kolejna platformowa gra akcji z serii Lego, którą tworzy studio Traveller’s Tales. Tym razem twórcy Lego Star Wars czy Lego Batman wzięli na warsztat uniwersum komiksowe Marvela. W produkcji będziemy musieli odzyskać klocki, na jakie roztrzaskała się deska Silver Surfera. W innym przypadku nad światem zapanuje Doctor Doom. Tytuł wyjdzie w Europie 15 listopada na PC, PS3, PSVita, X360, DS, 3DS i Wii U. Później pojawią się też edycje na PlayStation 4 i Xbox One.