Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 listopada 2021, 12:40

autor: hexx0

Assassin's Creed Chronicles: Trilogy na PC za darmo od Ubisoftu

Z okazji swoich 35. urodzin firma Ubisoft rozdaje za darmo pakiet Assassin's Creed Chronicles: Trilogy na PC. Akcja potrwa do 12 listopada do godziny 11:00 czasu polskiego.

Aktualizacja:

Po raz kolejny plotki się potwierdziły – Ubisoft rozpoczął dziś rozdawnictwo Assassin's Creed Chronicles: Trilogy na PC. Oferta będzie dostępna do 12 listopada do godziny 11:00 czasu polskiego. Aby odebrać gry, niezbędne jest posiadanie konta na platformie Ubisoft Store.

Odbierz Assassin's Creed Chronicles: Trilogy

Oryginalna wiadomość:

Ubisoft obchodzi 35. rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji w cyfrowym sklepie francuskiej firmy można nabyć sporo gier w obniżonych cenach, zorganizowano konkurs, w którym można zgarnąć równowartość 1000 dolarów, jutro rozpocznie się darmowy weekend w Ghost Recon: Breakpoint, a w przyszły wtorek, 9 listopada, prawdopodobnie będzie można odebrać za darmo na PC Assassin's Creed Chronicles: Trilogy, czyli pakiet trzech platformówek 2,5D osadzonych w uniwersum „Asasynów” – odsłony China, India i Russia.

Assassins Creed Chronicles: Trilogy na PC za darmo od Ubisoftu - ilustracja #1
Źródło: mydealz.de/deals/assassins-creed-chronicles-trilogy-kostenlos-bei-ubisoft-ab-911-1881460.

Jak podaje serwis MyDealz.de, promocja ma być dostępna jedynie na platformie Ubisoft Store i potrwa do 12 listopada. Przypomnijmy, że to z tego serwisu – a konkretnie z jego francuskiego odpowiednika Dealabs.com – dowiedzieliśmy się najpierw o darmowym rozdawnictwie Tom Clancy's Ghost Recon i DLC Ghost Recon: Wildlands – Fallen Ghosts, które miało miejsce na początku października. Źródło wydaje się więc wiarygodne, ale mimo wszystko podchodźcie do tej informacji z dystansem – przynajmniej dopóki Ubisoft nie ogłosi jej oficjalnie.