Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2020, 18:06

autor: Froozyy

Ashe z LoL-a odtworzona w Minecrafcie - gracze zachwyceni projektem fana

Jeden z graczy odtworzył postać z League of Legends w Minecrafcie, a efektem swojej pracy postanowił podzielić się w sieci. Jego projekt szybko przypadł do gustu internautom.

Dzisiaj na forum Reddit poświęconym League of Legends jeden z użytkowników o nicku iDragolyte pochwalił się swoim projektem wykonanym w Minecrafcie. Po miesiącu pracy udało mu się odtworzyć w grze jedną z najstarszych postaci z LoL-a – Ashe. Co prawda figura nie została zbudowana za pomocą „tradycyjnych metod”, ale nie przeszkodziło to autorowi w przyciągnięciu uwagi szerszej publiki. Internauci szybko docenili jego pracę – do tej pory wpis zebrał ponad 10,5 tys. „upvote’ów” i kilkadziesiąt odznak.

Twórca przedstawił również metody, z jakich korzystał przy odtwarzaniu postaci w Minecrafcie, a także udostępnił wiele screenów ukazujących stopniowy postęp prac. iDragolyte używał narzędzi takich jak WorldEdit, VoxelSniper oraz goPaint, które pozwoliły mu na modelowanie postaci w taki sposób, jakby robił to w profesjonalnym programie graficznym. Budowę figury rozpoczął oczywiście od szkieletu i sukcesywnie dodawał do niego kolejne elementy (ręce, nogi, głowę czy też łuk). Następnie mógł skupić się na rzeczach takich jak ubiór oraz włosy, a także na szczegółach otoczenia.

Kilka screenów z postępu prac nad stworzeniem Ashe w Minecrafcie znajdziecie poniżej, a jeśli ciekawią Was konkretne detale, to zajrzyjcie do albumu udostępnionego przez autora.

  1. Oficjalna strona League of Legends
  1. Oficjalna strona gry Minecraft
  2. Nowy wymiar swobody - recenzja gry Minecraft
  3. Minecraft – poradnik do gry
  4. Najlepsze mody do gry Minecraft – niezłe modyfikacje do Minecrafta