Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2020, 18:25

autor: qjin

AC Valhalla urzeka pięknymi widokami na gameplayu z Xbox Series X

Firma Ubisoft udostępniła przeszło 9-minutowy gameplay z Assassin’s Creed: Valhalla, w którym omówiono ważne aspekty rozgrywki. Gra urzeka również pięknymi widokami.

W tym tygodniu pojawił się prawdziwy wysyp gameplayów z gry Assassin’s Creed: Valhalla. Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć ponad trzy godziny z pełnej wersji, a teraz przyszedł czas na oficjalny materiał promocyjny od Ubisoftu, w którym omówiono istotne elementy rozgrywki nadchodzącego RPG-a akcji w epoce wikingów. Producent przybliża w filmiku m.in. wątek rozbudowy osady, która ma być bazą dla Eivor(a), systemy walki i skradania czy mitologiczny aspekt świata gry. Przy okazji można popodziwiać grafikę AC: Valhalla w wersji na konsolę Xbox Series X.

AC: Valhalla trafi 10 listopada 2020 roku na PC (Ubisoft Connect i Epic Games Store), Google Stadię oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Edycja na PS5 pojawi się w Polsce 19 listopada tego roku. Na Xboksie Series X gra ma działać w 4K przy 60 fps, aczkolwiek nie jest jasne, czy konsola Microsoftu zapewni w niej natywną rozdzielczość.