Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2014, 12:51

autor: Orbech

Arena of Fate – firma Crytek pokazała pierwszy zwiastun gry

Firma Crytek wypuściła pierwszy zwiastun gry Arena of Fate, która zostanie wydana na komputery osobiste oraz konsole. Tytuł najprawdopodobniej będzie produkcją typu MOBA, podobną do League of Legends czy Dota 2.

Firma Crytek ujawniła pierwszy zwiastun sieciowej gry Arena of Fate autorstwa studia Crytek Black Sea, powstającej na komputery PC oraz konsole. Deweloperzy nie ujawnili jeszcze gatunku tytułu, ale zapowiada się, że Arena of Fate najprawdopodobniej będzie produkcją w stylu MOBA, który jest ostatnio bardzo popularny. Bułgarski oddział firmy Crytek szykuje konkurencję dla League of Legends czy Dota 2 i możliwe, że gra będzie działać na autorskim silniku firmy, czyli CryEngine. Gracze będą mogli przystąpić do zabawy już tego lata, ponieważ wtedy pewnie rozpoczną się testy wersji beta tytułu. Żeby wziąć w nich udział trzeba będzie zarejestrować się na oficjalnej stronie (póki co niedostępnej). Więcej informacji na temat gry uzyskamy już wkrótce podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles.

Wyobraźcie sobie Joannę d’Arc i Robin Hooda, którzy współpracują, by wspólnie dopaść Czerwonego Kapturka. Czy nie byłoby to świetne? Ale poza tymi ikonicznymi postaciami, jakie wszyscy w naszym zespole uwielbiają, próbujemy również zmusić się do przygotowania takiego doświadczenia, które pozwoli na większą dostępność, bogatszą, głębszą i wypełnioną akcją rozgrywkę – tak o grze wypowiedział się Vesselin Handjiev, Game Director ze studia Crytek Black Sea.

Brzmi interesująco? Bitwy postaci historycznych z bohaterami fantastycznymi mogą być całkiem ciekawe. A wy jakie osobistości z historii czy baśni chcielibyście zobaczyć w grze? Dajcie znać w komentarzach.