Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2014, 17:17

autor: Góral

ArcheAge - mniejsze kolejki dzięki nowym serwerom?

Deweloperzy najnowszego MMORPG ArcheAge postawili trzy kolejne europejskie serwery, które zapewne zmniejszą ogromne kolejki graczy. Przy okazji opublikowano również nowy patch, rozłączający osoby ze statusem AFK.

ArcheAge - mniejsze kolejki dzięki nowym serwerom - ilustracja #1
ArcheAge w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG
  • Deweloper: XL Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 16 września 2014 roku

Kilka dni temu na rynku zadebiutowało wyczekiwane MMORPG ArcheAge od studia XL Games. Okazało się, że start produkcji nie należał do udanych. Liczba i wielkość uruchomionych serwerów okazała się niewystarczająca, aby zaspokoić ogromne zainteresowanie graczy. Skutek tego był jeden – długie oczekiwanie w kolejce. Firma robi z tym problemem, co może i uruchomiła wczoraj trzy kolejne europejskie serwery - Nui, Janudar oraz Nebe. Jednocześnie opublikowano patch 1.2, dzięki któremu gracze AFK (z ang. Away From Keyboard – z dala od klawiatury), którzy zrobili sobie „przerwę” w menu kreacji i wyboru postaci są rozłączani, zwalniając tym samym miejsce innym oczekującym. Oprócz tego wprowadzono małe zmiany w interfejsie, a także zlikwidowano błąd generujący dużą ilość plików tymczasowych i kilka innych.

ArcheAge - mniejsze kolejki dzięki nowym serwerom - ilustracja #2ArcheAge to gra MMORPG wyprodukowana przez koreańskie studio XL Games, której akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie, targanym wojną pomiędzy dwoma frakcjami. Gracze wcielają się w przedstawiciela jednej z czterech ras (Nuianie, Elfy, Haranie i Firranie) i ruszają w kolejną epicką przygodę.

W ArcheAge można grać za darmo, ale twórcy umożliwili również opłacanie abonamentu zwanego Patron, zapewniającego dodatkowe korzyści. Subskrypcję da się także opłacać pieniędzmi zdobytymi podczas zabawy.