Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2019, 12:08

autor: Aquma

Apex Legends otrzyma dziś pierwszą nową broń – Havoc

Deweloperzy ze studia Respawn Entertainment poinformowali na Twitterze, że darmowa strzelanka battle royale Apex Legends otrzyma dziś pierwszą nową broń, nazwaną Havoc.

Apex Legends otrzyma nową broń. - Apex Legends otrzyma dziś pierwszą nową broń – Havoc - wiadomość - 2019-02-20
Apex Legends otrzyma nową broń.

APEX LEGENDS W SKRÓCIE:

  1. Producent: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS battle royale
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 4 lutego 2019 r.

Studio Respawn Entertainment poinformowało, że darmowa strzelanka battle royale Apex Legends otrzyma dzisiaj pierwszą nową broń – Havoc. Informacja została przekazana za pośrednictwem Twittera i choć krótki teaser teoretycznie przedstawia niewielkie fragmenty rozgrywki, są one zbyt niewyraźne, by wyciągać z nich jakieś konkretne wnioski.

Choć na razie nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak dobrą bronią będzie Havoc (z pewnością napiszemy o tym w naszym poradniku), to samo pojawienie się giwery jest bardzo dobrym znakiem na przyszłość – pokazuje, że deweloperzy są zaangażowani w regularne dostarczanie swojemu tytułowi nowej zawartości (miejmy nadzieję, że potwierdzą się także plotki o nowych trybach i mapach). Podobną strategię zastosowało studio Epic Games w przypadku Fortnite, a o jej skuteczności nie trzeba dziś nikogo przekonywać – megahitowa strzelanka bije kolejne rekordy.

Warto też odnotować, że w produkcji Respawn Entertainment wciąż odbywają się nowe wydarzenia, w ramach których rywalizują ze sobą zespoły z całego świata. Starcia można oglądać na platformie Twitch (abonenci Twitch Prime mogą liczyć na dodatkowe benefity). Wyniki i szczegóły są publikowane w sekcji forum Reddit poświęconej grze Apex Legends.

Przypominamy, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra została zapowiedziana i udostępniona niemal w tym samym momencie, ale – pomimo braku długiej i drogiej kampanii marketingowej – okazała się olbrzymim sukcesem. W ciągu dwóch tygodni na serwery zalogowało się przeszło 25 mln osób.

  1. Apex Legends – strona oficjalna
  2. 8 rzeczy, które Apex Legends robi lepiej niż PUBG i Fortnite
  3. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
Apex Legends

Apex Legends