Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2019, 09:12

autor: Adrian Werner

Apex Legends otrzyma tryb survivalowy?

Grzebania w plikach Apex Legends ciąg dalszy. Tym razem fani dokopali się do informacji o trybie survivalowym, czołgu oraz imionach kolejnych postaci, które zostaną dodane do obsady gry.

Dzięki dociekliwym fanom co chwila otrzymujemy nowe doniesienia odnośnie planów rozwoju gry. - Apex Legends otrzyma tryb survivalowy? - wiadomość - 2019-02-19
Dzięki dociekliwym fanom co chwila otrzymujemy nowe doniesienia odnośnie planów rozwoju gry.
APEX LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 4 lutego 2019 r.

Apex Legends to obecnie jedna z najgorętszych produkcji na rynku, więc nic dziwnego, że fani zaczęli grzebać w plikach gry, szukając wskazówek odnośnie planów rozwoju projektu. Najnowszym tego owocem stało się odnalezienie wzmianki o trybie survivalowym. Wygrzebane informacje są skromne, ale wynika z nich, że w tym wariancie rozgrywki gracze będą walczyli na arenie z widownią zapełnioną postaciami niezależnymi, które mają żywiołowo reagować na poczynania zawodników. Nie zabraknie również komentatorów omawiających najciekawsze zagrywki oraz powtórek z zabójstw.

W plikach odnaleziono również wzmiankę o czołgu, ale na razie nie wiemy, czy gracze otrzymają możliwość pokierowania tą maszyną. Ponadto wiele wskazuje na to, że następni bohaterowie, którzy zostaną dodani do gry, będą nosili imiona Octane i Wattson.

Warto tutaj przypomnieć, że są to jedynie najnowsze informacje odnalezione w plikach gry. Wcześniej w ten sam sposób dokopano się do wskazówek o botach, trybie Team Deathmatch oraz wariantach rozgrywki, w ramach których gracze działaliby jako samotne wilki, jak również w 2-, 6-, 12- i 24-osobowych zespołach.

Apex Legends otrzyma tryb survivalowy? - ilustracja #2

Chcesz pograć w drużynie? Poznać innych graczy? Być na bieżąco z nowościami? Wpadnij na naszą grupę APEX Legends [POLSKA].

Studio Respawn Entertainment na razie nie skomentowało tych doniesień, więc należy mieć na uwadze, że nie wszystkie informacje muszą się potwierdzić. Oficjalnie zapowiedziano jedynie, że w przyszłym miesiącu ruszy pierwszy sezon, w ramach którego gra wzbogaci się o nowe postacie i przedmioty. W planach jest również wprowadzenie dodatkowych map.

Przypomnijmy na koniec, że Apex Legends ukazało się 4 lutego tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
  3. Apex Legends - poradnik do gry
Apex Legends otrzyma tryb survivalowy? - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Apex Legends

Apex Legends