Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2019, 10:34

autor: Adrian Werner

Apex Legends - bany za cheaty i nowe plotki o nowych trybach gry

Dalsza analiza plików Apex Legends przyniosła doniesienia, że twórcy planują warianty rozgrywki, w których gracze walczyliby w 6-, 12- i 24-osobowych zespołach. Odnaleziono również wzmianki o botach, a deweloperzy poinformowali o liczbie przyznanych banów za cheaty.

Doniesienia o planach rozwoju gry brzmią interesująco. - Apex Legends - bany za cheaty i nowe plotki o nowych trybach gry - wiadomość - 2019-02-18
Doniesienia o planach rozwoju gry brzmią interesująco.
APEX LEGENDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Respawn Entertainment
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 4 lutego 2019 r.

Apex Legends, czyli strzelanka battle royale osadzona w uniwersum serii Titanfall, to największy przebój tego roku - w ciągu tygodnia od premiery w tytuł zagrało ponad 25 mln osób. Autorzy poinformowali, że do tej pory zbanowali szesnaście tysięcy cheaterów. Utrzymanie zainteresowania społeczności wymagać będzie jednak nie tylko walki z oszustwami, ale również szybkiego tempa rozwoju. Analiza plików gry dała wskazówki odnośnie planów autorów w tej kwestii.

Obecnie sieciowa rywalizacja odbywa się między trzyosobowymi drużynami. W plikach gry znaleziono jednak wzmianki o pięciu innych wariantach, w ramach których gracze działaliby jako samotne wilki, jak również w 2-, 6-, 12- i 24-osobowych zespołach. Doniesienia o pierwszych dwóch z tych opcji pojawiły się już wcześniej, ale pozostałe trzy stanowią nową informację.

W plikach gry znaleziono także wzmianki o botach, choć wymieniono je tylko w powiązaniu z trybami pozwalającymi na zabawę w 12- i 24-osobowych zespołach.

Apex Legends - bany za cheaty i nowe plotki o nowych trybach gry - ilustracja #2

Chcesz pograć w drużynie? Poznać innych graczy? Być na bieżąco z nowościami? Wpadnij na naszą grupę APEX Legends [POLSKA].

Oczywiście, należy pamiętać, że wszystko to stanowi jedynie spekulacje. Fakt, że informacje te odnaleziono w plikach gry, sugeruje, iż autorzy rozważają dodanie takich opcji. Możliwe jednak, że ostatecznie przynajmniej część tych planów może zostać porzucona.

Przypomnijmy, że Apex Legends ukazało się 4 lutego tego roku, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. W przyszłym miesiącu wystartuje pierwszy sezon, który wprowadzi do gry m.in. nowe postacie i przedmioty. Autorzy planują również wprowadzenie dodatkowych map, a według plotek niedługo ma się ukazać tryb Team Deathmatch.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dziś zapowiedź – dziś premiera. Apex Legends to odważna zagrywka EA
  3. Apex Legends - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Apex Legends

Apex Legends