Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2019, 09:38

Anthem ozłocone

Studio BioWare poinformowało, że gra Anthem osiągnęła złoty status. Tym samym możemy być pewni, że zapowiedziany na przyszły miesiąc termin premiery zostanie dotrzymany.

Gra ukaże się pod koniec lutego. - Anthem ozłocone - wiadomość - 2019-01-24
Gra ukaże się pod koniec lutego.
ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Mamy dobre wieści dla osób czekających na Anthem, czyli strzelankę MMO studia BioWare. Autorzy pochwalili się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy żadnych opóźnień.

Anthem zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 22 lutego i na wszystkich platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Ponadto Michael Gamble, czyli główny producent gry, poinformował, że pomiędzy misjami nie będziemy ograniczeni tylko do zwiedzania miasta zapełnionego postaciami niezależnymi. Pojawi się również możliwość odwiedzenia hangaru, w którym będziemy mogli spotkać grupy innych graczy, nawiązać nowe znajomości, podjąć się realizacji kontraktów oraz skorzystać z tzw. kuźni, pozwalającej na modyfikowanie pancerzy javelin.

Warto wspomnieć, że jutro subskrybenci usługi EA Access lub Origin Access oraz osoby z pre-orderami zagrają w demo. Ruszył już pre-load plików, a zabawa potrwa do 27 stycznia. Pozostali gracze poczekają trochę dłużej i będą mogli przetestować wersję demonstracyjną w dniach 1-3 lutego.

Przypomnijmy na koniec, że wczoraj pisaliśmy o systemie mikropłatności w grze. Ograniczy się on do przedmiotów kosmetycznych. Co ciekawe, nie będzie można ich po prostu kupić za prawdziwe pieniądze i nawet osoby z zasobnym portfelem zmuszone będą do wydawania wirtualnej waluty zdobywanej jedynie poprzez rozgrywkę.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Anthem