Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2019, 12:35

autor: Adrian Werner

Anthem - nowy gameplay skupia się na fabule i modyfikowaniu pancerzy

Studio BioWare i firma Electronic Arts udostępniły nowy materiał wideo z gry Anthem, koncentrujący się na zaprezentowaniu fabuły oraz dostępnych pancerzy i możliwości ich modyfikowania.

ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Jeszcze tylko trochę ponad miesiąc dzieli nas od premiery Anthem, czyli strzelanki MMO studia BioWare. Nic zatem dziwnego, że ostatnio autorzy regularnie raczą nas świeżymi materiałami wideo. Najnowszym jest trwający ponad sześć minut filmik prezentujący fabułę, opcje personalizacji oraz system rozwoju.

Rozpoczynając zabawę, wybierzemy między czterema głównymi klasami pancerzy Javelin. Poprzez dobieranie wyposażenia będziemy mogli modyfikować możliwości zbroi, tworząc konfigurację dopasowaną do naszego stylu rozgrywki.

 Anthem ukaże się w przyszłym miesiącu. - Anthem - nowy gameplay skupia się na fabule i modyfikowaniu pancerzy - wiadomość - 2019-01-19
Anthem ukaże się w przyszłym miesiącu.

Każdy Javelin będzie mógł zostać wyposażony w dwie bronie oraz dwa sprzęty wzmacniające możliwości ofensywne i jeden wsparcia. Do tego dojdzie sześć slotów na mniejsze komponenty oraz jeden na unikalną moc, przypisaną do danego typu pancerza. Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej na ten temat odsyłamy do sporządzonego przez fanów nieoficjalnego podsumowania umiejętności i ataków Javelinów.

Przypomnijmy, że Anthem zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcja ukaże się 22 lutego tego roku. Osoby planujące zabawę na PC powinny zapoznać się z udostępnionymi niedawno wymaganiami sprzętowymi.

Przed premierą Anthem otrzymamy możliwość przetestowania gry dzięki wersji demonstracyjnej. Subskrybenci usługi EA Access lub Origin Access zagrają w demo w dniach 25-27 stycznia. Dla pozostałych zainteresowanych zostanie ono udostępnione od 1 do 3 lutego. Warto na koniec wspomnieć, że w produkcji nie pojawią się lootboksy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Anthem