Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2015, 12:00

autor: Draug

Anno 2205 – w skład przepustki sezonowej wejdą dodatki Tundra i Orbit

Firma Ubisoft i studio Blue Byte przedstawiły zawartość przepustki sezonowej do gry strategicznej Anno 2205. Mowa tu o dwóch dużych rozszerzeniach – Tundra i Orbit – które dodadzą kolejne obszary działań.

O tym, że Anno 2205 – kolejna odsłona popularnej serii strategii ekonomicznych od firmy Ubisoft – otrzyma przepustkę sezonową, wiadomo już od momentu oficjalnego ujawnienia gry i jej edycji kolekcjonerskiej (co miało miejsce podczas ostatnich targów E3). Teraz studio Blue Byte przedstawiło dodatki, które wejdą w skład season passa do najnowszego Anno. Mowa tu o dwóch dużych rozszerzeniach – Tundra i Orbit – wprowadzających zupełnie nowe środowiska do budowania, wraz z kompletami niedostępnych wcześniej struktur, nowymi funkcjami w rozgrywce etc. Niestety, na razie dysponujemy tylko charakterystykami zawartości tych DLC (poniżej) – nie wiemy, kiedy trafią na rynek ani ile będą kosztowały, jeśli zechcemy je nabyć poza przepustką sezonową (która notabene dostępna jest w „kolekcjonerce” i Złotej Edycji Anno 2205).

Co powiecie na zbudowanie w roku pańskim 2205 czegoś na dzikich obszarach tundry… - Anno 2205 – w skład przepustki sezonowej wejdą dodatki Tundra i Orbit - wiadomość - 2015-10-16
Co powiecie na zbudowanie w roku pańskim 2205 czegoś na dzikich obszarach tundry…

Zawartość rozszerzeń przedstawia się następująco:

  • Tundra – dodatek ten udostępni nam podmokłe obszary tundry o nazwie Vanha Plains. Będzie to rozległa lokacja, oferująca różnorodne aktywności, w których centrum znajdzie się nasz statek dowodzenia. Dostępne tutaj nowe struktury zwiększą produkcję, wspomagając gospodarkę w skali globalnej (a nawet większej, bo w końcu Anno 2205 pozwala operować także na powierzchni Księżyca). Ponadto tundra zaoferuje szereg zagadek do odkrycia i zadań do wykonania (np. pomoc Esther Nylund w opanowaniu śmiercionośnej epidemii).
  • Orbit – w tym rozszerzeniu zagospodarujemy przestrzeń pomiędzy Ziemią a Księżycem, konstruując orbitalną stację kosmiczną. Będzie służyła ona głównie celom naukowym – prowadzone w niej badania poprawią funkcjonowanie naszego „dominium” w każdym innym sektorze.
…albo na orbicie okołoziemskiej? - Anno 2205 – w skład przepustki sezonowej wejdą dodatki Tundra i Orbit - wiadomość - 2015-10-16
…albo na orbicie okołoziemskiej?

Na koniec potwierdźmy, że Anno 2205 zadebiutuje na rynku zgodnie z pierwotnym planem, czyli 3 listopada 2015 roku. Rzecz jasna, gra trafi wyłącznie na komputery osobiste.

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.