Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2012, 09:43

autor: Hed

Angry Birds Star Wars z planetą Hoth – aktualizacja wprowadza nowy zestaw poziomów

Fani Angry Birds Star Wars otrzymają dzisiaj darmową aktualizację do gry, która przyniesie zestaw poziomów rozgrywających się na planecie Hoth. To pierwszy z kilku epizodów, jakie zaplanowało studio Rovio.

Pierwsza aktualizacja do Angry Birds Star Wars przynosi planetę Hoth. - Angry Birds Star Wars z planetą Hoth – aktualizacja wprowadza nowy zestaw poziomów - wiadomość - 2012-11-29
Pierwsza aktualizacja do Angry Birds Star Wars przynosi planetę Hoth.

Dzisiaj wychodzi darmowa aktualizacja do Angry Birds Star Wars, najnowszej odsłony popularnej serii studia Rovio o strzelaniu ptakami, utrzymanej w klimatach Gwiezdnych Wojen. Zgodnie z oczekiwaniami, darmowa łatka wprowadza zestaw kilkudziesięciu poziomów rozgrywających się na kultowej planecie Hoth. To na niej odbyła się pamiętna bitwa między Rebeliantami i Imperium, w której zobaczyliśmy w akcji maszyny kroczące AT-AT.

Hoth jest pierwszym darmowym epizodem do Angry Birds Star Wars, jaki zaplanowała firma Rovio. Deweloper potwierdził publikację dodatku kilka godzin temu, zaznaczając, że będzie on dostępny na poszczególnych platformach w nadchodzących godzinach. W ramach promocji aktualizacji wypuszczono też poniższy zwiastun, który, jak pisze Rovio, jest „dowodem na to, że świnkom nie powinno pozwalać się prowadzić maszyn typu AT-AT”.

Angry Birds Star Wars z planetą Hoth – aktualizacja wprowadza nowy zestaw poziomów - ilustracja #3Angry Birds Star Wars to zabawne połączenie popularnej gry casualowej z uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa. Twórcy ze studia Rovio odtworzyli większość charakterystycznych postaci, scen i motywów z pierwszej trylogii w konwencji Angry Birds. Konstrukcja poziomów rozwija też motywy z poprzednich części serii (np. Angry Birds Space). Pomysły okazały się na tyle dobre, że przyznaliśmy grze wysoką ocenę.

  1. Recenzja gry Angry Birds Star Wars – Imperium Rovio kontratakuje