Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 czerwca 2015, 12:52

autor: Jiker

Angel Stone - pierwszy gameplay z hack'n'slasha twórców Hello Hero

Angel Stone – ciekawie zapowiadający się, mobilny hack'n'slash autorów udanego Hello Hero – doczekał się pierwszego filmu z rozgrywką. Materiał prezentuje najważniejsze cechy produkcji i pozwala rzucić okiem na oprawę graficzną.

Koreańskie studio Fincon, być może znane części z Was ze zręcznościowego RPG-a Hello Hero, opublikowało pierwszy materiał filmowy z rozgrywką z gry Angel Stone. Ciekawie zapowiadająca się, postapokaliptyczna produkcja typu hack’n’slash zadebiutuje na smartfonach i tabletach z systemami Android oraz iOS w te wakacje, najprawdopodobniej w modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami. Planowana jest także wersja na Facebooka.

Gameplay (właściwą rozgrywkę widać mniej więcej od 1:50) ukazuje cechy poszczególnych klas postaci, sporą różnorodność w zakresie krain, które przyjdzie nam zwiedzić, efektowne starcia z bossami, a także nieco ujęć z trybów wieloosobowych. Rozgrywka prezentuje się typowo – przypomina trzecią odsłonę Diablo i inne podobne tytuły, a trójwymiarowa grafika bardzo zachęcająco.

W Angel Stone dołączymy do Ruchu Oporu, toczącego zaciekłe boje z demonicznym Legionem – armią ciemności, która zdołała pokonać anielskie zastępy i teraz równa z ziemią kolejne ziemskie krainy. Akcja produkcji rozegra się w postapokaliptycznym świecie fantasy, podzielonym na szereg obszernych regionów, różniących się degeneracją i natężeniem wrogich sił.

W kolejnej produkcji studia Fincon otrzymamy do dyspozycji trzy klasy postaci: wojownika (Berserker), preferującego walkę w zwarciu, strzelca wyborowego (Gunslinger), trzymającego wrogów na dystans za pomocą różnorakiej broni palnej, a także maga (Shadow Mage), lubującego się w rzucaniu czarów, ale też nie stroniącego od bliskich kontaktów z przeciwnikami. W miarę rozwoju sytuacji, bohaterowie awansują na wyższe poziomy doświadczenia. Zaowocuje to rosnącymi statystykami, natomiast znajdowane po drodze, tytułowe Anielskie Kamienie pozwolą odblokować nowe umiejętności, inne dla każdej klasy postaci.

Do dyspozycji graczy oddana zostanie obszerna kampania solowa, w trakcie której skupimy się na walce z demonicznymi hordami i wykonywaniu raczej standardowych misji roleplay’owych, tryb kooperacji, sprowadzający rozgrywkę do wieloosobowych raidów, a także rozgrywana w czasie rzeczywistym opcja PvP, za sprawą której na specjalnych arenach zmierzymy się z ludźmi z całego świata. Warto dodać, że opcja multiplayer będzie międzyplatformowa, a więc użytkownicy Androida i iOS będą się mogli bawić na tych samych serwerach.

Waszej uwadze polecamy jeszcze zwiastun filmowy, upubliczniony przed kilkoma miesiącami: