Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2015, 12:36

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Dragon Age: Inkwizycja otrzyma kolejny fabularny dodatek

Twórcy Dragon Age: Inkwizycja pracują nad kolejnym dodatkiem fabularnym (lub dodatkami) do gry. Póki co na temat jego zawartości wiadomo jedynie, że nie wprowadzi Bohatera Fereldenu jako NPC.

Dobrze, więcej smoków do ubicia

Niezbyt udane Szczęki Hakkona to nie jedyne rozszerzenie do Dragon Age: Inkwizycja, jakie przewiduje studio BioWare. Dyrektor kreatywny produkcji, Mike Laidlaw, poinformował na Twitterze, że ekipa wciąż jest zajęta pracami nad fabularną zawartością do wydanej w zeszłym roku kontynuacji lubianego cyklu RPG-ów. Sugeruje to, że w przyszłości pojawi się jeszcze przynajmniej jeden (lub więcej) większy dodatek do Dragon Age: Inkwizycja. Póki co jednak, nie ma żadnych konkretów na ten temat. Możemy się jedynie domyślać, że ponownie przyjdzie nam ukatrupić jakiegoś smoka. Więcej szczegółów być może usłyszymy podczas zbliżających się targów E3 – konferencję firmy Electronic Arts zaplanowano na 15 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Z drugiej strony, Laidlaw rozwiał nadzieje fanów na ponowne spotkanie Bohatera Fereldenu jako NPC w którymś z nadchodzących dodatków, czy w ogóle w przyszłej odsłonie serii. Twórcy nie sądzą, aby wprowadzenie protagonisty Dragon’s Age: Początek w formie niegrywalnej postaci było dobrym pomysłem.

  1. Recenzja dodatku Szczęki Hakkona do gry Dragon Age: Inkwizycja - DLC poniżej oczekiwań
  2. Kompendium wiedzy o grze Dragon Age: Inkwizycja
  3. Oficjalna strona internetowa gry Dragon Age: Inkwizycja