Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2016, 10:06

autor: Góral

American Truck Simulator - amerykańskie lokacje na nowych screenach

Deweloperzy ze studia SCS Software opublikowali kilka nowych screenów z gry American Truck Simulator, na których porównano prawdziwe miejsca z tym, co zobaczymy podczas zabawy.

American Truck Simulator to amerykański bliźniak gry Euro Truck Simulator. - American Truck Simulator - amerykańskie lokacje na nowych screenach - wiadomość - 2016-01-21
American Truck Simulator to amerykański bliźniak gry Euro Truck Simulator.

Za kilkanaście dni, a dokładniej pisząc 3 lutego, na rynku zadebiutuje wyczekiwana przez miłośników symulatorów gra American Truck Simulator od studia SCS Software. By jeszcze bardziej rozpalić oczekiwania fanów, deweloper opublikował garść nowych screenów, porównujących prawdziwe lokacje znajdujące się w Stanach Zjednoczonych z ich wirtualnymi odpowiednikami. Twórcy zaznaczyli przy tym, że w grze nie znajdziemy dokładnie odwzorowanych miast, jednak z rozpoznaniem najważniejszych miejsc nie powinniśmy mieć problemów.

American Truck Simulator pozwoli wcielić się w kierowcę ciężarówek, przemierzającego trasy na terenie Kalifornii. Podczas zabawy będziemy wykonywać rozmaite zlecenia transportowe, a całość najprościej porównać do bliźniaczego Euro Truck Simulator 2. Oczywiście w produkcji pojawią się pewne nowości związane z mechaniką rozgrywki, jak np. obecność policji na drogach czy też kilka miejsc parkingowych w miejscu docelowym. Gra ukaże się tylko na komputerach osobistych.

Za American Truck Simulator odpowiadają weterani tego typu gier, czyli firma SCS Software, która w swoim portfolio ma takie tytuły jak Hard Truck 18: Wheels of Steel, Bus Driver, Scania Truck Driving Simulator, wspomniane wcześniej Euro Truck Simulator 2 i sporo innych.