Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2016, 10:15

autor: Entelarmer

Far Cry Primal z nowym zwiastunem

Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun gry Far Cry Primal, zatytułowany King of the Stone Age. W programie: walka, tygrysy szablozębne, spora dawka brutalności oraz przepiękne krajobrazy.

Firma Ubisoft opublikowała kolejny zwiastun gry Far Cry Primal, czyli prehistorycznej odsłony popularnej serii shooterów, a zarazem najbardziej oczekiwanej gry 2016 roku przez czytelników gry-online.pl. Filmik zatytułowano King of the Stone Age i głównie potwierdzono w nim dotychczasowe informacje. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nowy Far Cry bez wątpienia będzie najbardziej brutalną i dziką odsłoną serii, i to bynajmniej nie tylko w zakresie walki (vide pierwsza scena), a wśród zwierzaków do oswojenia znajdą się – oprócz mamutów – tygrysy szablozębne. Jeśli zaś chodzi o oprawę graficzną, to gra podtrzymuje tradycje serii i wizualnie wygląda lepiej niż dobrze. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Far Cry Primal to kolejna część uznanego cykl gier FPS, zapoczątkowanego w 2004 przez studio Crytek. W odróżnieniu od poprzednich odsłon, tytuł przenosi nas nie tylko w przestrzeni, ale i w czasie, do epoki kamienia łupanego. Jako myśliwy Trakkar trafiamy do niebezpiecznej krainy Oros po tym, jak wszyscy nasi współplemieńcy zostali wymordowani przez wrogi szczep. Cel naszego bohatera jest prosty – przeżyć w świecie zamieszkanym przez niebezpieczną faunę i wrogo nastawionych tubylców. Rzecz jasna, w grze nie uświadczymy broni palnej, a podstawowym orężem będzie wszelkiego rodzaju broń do walki wręcz oraz równie prymitywna broń dystansowa. W Far Cry Primal zabraknie trybów rozgrywki wieloosobowej, a produkcja zadebiutuje 23 lutego 2016 roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.