Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2015, 12:48

autor: Góral

American Truck Simulator zadebiutuje w Polsce 3 lutego 2016 roku

Studio SCS Software poinformowało, że gra American Truck Simulator ukaże się 3 lutego 2016 roku. W tym samym dniu tytuł zadebiutuje także na polskim rynku. Wydaje go firma IMGN.PRO, a za dystrybucję pudełkowego wydania w naszym kraju odpowiada Techland. Przy okazji poznaliśmy też wymagania sprzętowe produkcji.

American Truck Simulator wjedzie na polski rynek w tym samym dniu, co w innych krajach, czyli 3 lutego 2016 roku. - American Truck Simulator zadebiutuje w Polsce 3 lutego 2016 roku - wiadomość - 2015-12-18
American Truck Simulator wjedzie na polski rynek w tym samym dniu, co w innych krajach, czyli 3 lutego 2016 roku.

Poznaliśmy datę premiery gry American Truck Simulator. Tytuł zadebiutuje na światowych rynkach 3 lutego 2016 roku. W przesłanej wiadomości prasowej firma IMGN.PRO poinformowała, że produkcja studia SCS Software w tym samym dniu ukaże się także w Polsce, więc rodzimi fani symulatorów nie będą musieli czekać dłużej. Projekt dostępny będzie w polskiej wersji językowej (napisy) zarówno w sklepach cyfrowej dystrybucji, jak i w wydaniu pudełkowym, dystrybucją którego zajmować ma się u nas firma Techland. Jeżeli zamierzacie nabyć American Truck Simulator, to warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe, opublikowane na platformie Steam, choć należy pamiętać, że nie są one jeszcze ostateczne i do czasu premiery mogą się zmienić.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: dwurdzeniowy 2.4 GHz;
  • Karta grafiki: układ pokroju GeForce GTS 450 (Intel HD 4000);
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Tardy dysk: 3 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7.

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: czterordzeniowy 3.0 GHz;
  • Karta grafiki: układ pokroju GeForce GTX 760 (2 GB);
  • Pamięć: 6 GB RAM;
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 / 8.1.

American Truck Simulator to kolejna produkcja ekipy SCS Software, znanej fanom symulatorów z takich gier jak Euro Truck Simulator 2, Scania Truck Driving Simulator czy też 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2. Podczas zabawy ponownie zasiądziemy za kierownicą rozmaitych ciężarówek, które wykorzystamy do przewożenia ładunków, zarówno w ramach pracy wykonywanej dla zewnętrznych firm, jak i naszej własnej. Rozgrywka nie będzie się diametralnie różnić od przywołanego przed chwilą Euro Truck Simulator 2, ale jednym z urozmaiceń mają być chociażby patrole policyjne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.