Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2017, 12:26

autor: Vergil

[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano nową mapę do Overwatcha – poznajcie Junkertown

Zgodnie z obietnicą ekipa Blizzard Entertainment przywiozła do Kolonii nową zawartość dla Overwatcha. Mowa o mapie Junkertown, którą szczęśliwcy obecni na miejscu będą mieli okazję sprawdzić organoleptycznie, podczas gdy reszta graczy musi zadowolić się świeżym materiałem wideo.

AKTUALIZACJA:

Wiadomość zaktualizowano o animację, której bohaterami są Złomiarz i Wieprzu.

Overwatch pojawi się na targach gamescom wraz z nową mapą – mowa o Junkertown, którą można podziwiać na pachnącym świeżością (aczkolwiek krótkim) materiale wideo, opublikowanym przez ekipę Blizzard Entertainment.

Jak można wyczytać w oficjalnym opisie, owa lokacja to pozostałość po zniszczonym omnium, obecnie będąca domem dla niezliczonych typów wyjętych spod prawa, znanych pod nazwą Junkers, którzy w wolnych chwilach oddają się rozrywkom w postaci krwawej walki o przetrwanie na arenie zwanej Scrapyard. Mapa zostanie oddana do dyspozycji graczy na targach gamescom – niestety wciąż nie wiemy, kiedy ostatecznie trafi do gry.

W tym momencie warto przypomnieć, że bynajmniej nie jest to jedyne ogłoszenie przygotowane przez Blizzard Entertainment z myślą o targach w Kolonii – w najbliższą środę odbędzie się wydarzenie zwane Blizzard Reveal Ceremony, na którym zostanie zaprezentowany kolejny film animowany związany z grą.

Poniżej czeka na Was natomiast animacja, której bohaterami są Złomiarz oraz Wieprzu. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was na seans i zostawić sam na sam z kilkoma zrzutami ekranu prezentującymi Junkertown.

[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano nową mapę do Overwatcha – poznajcie Junkertown - ilustracja #1
[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano nową mapę do Overwatcha – poznajcie Junkertown - ilustracja #2
[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano nową mapę do Overwatcha – poznajcie Junkertown - ilustracja #3
[AKTUALIZACJA] Zapowiedziano nową mapę do Overwatcha – poznajcie Junkertown - ilustracja #4