Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 16:53

autor: Qskan

AC: Valhalla dostanie 40-godzinne DLC wg Toma Hendersona

Jak podaje znany branżowy dziennikarz Tom Henderson, Assassin’s Creed: Valhalla w przyszłym roku otrzyma dodatek, którego ukończenie ma zająć około czterdziestu godzin.

W SKRÓCIE:
  1. Jak podaje Tom Henderson, AC: Valhalla dostanie kolejne dwa DLC.
  2. Pierwsze z nich ma zadebiutować jeszcze w grudniu tego roku, z kolei drugie będzie miało premierę w marcu 2022 r.
  3. Marcowe DLC ma zaoferować graczom ok. 40 godzin rozgrywki.

Pomimo tego, iż od premiery Assassin’s Creed: Valhalla minął ponad rok, wydaje się, że Ubisoft nie zamierza rezygnować ze wspierania swojej produkcji i wzbogacania jej zawartości. Za nami już dwa duże dodatki do Valhalli: Gniew druidów oraz Oblężenie Paryża. Jak podaje dziennikarz oraz insider Tom Henderson (którego przecieki zazwyczaj się potwierdzają), produkcję Ubisoftu czekają dwa nowe DLC; jedno z nich ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu, najprawdopodobniej podczas rozdania The Game Awards (gala nastąpi w nocy z 9 na 10 grudnia).

AC: Valhalla dostanie 40-godzinne DLC wg Toma Hendersona - ilustracja #1
Źródło: https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1468168302639910912

 

Ponadto według informacji insidera w marcu 2022 roku ma pojawić się duży dodatek, który wystarczy graczom na około czterdzieści godzin przygody w świecie wikińskich podbojów. Henderson mówi również o rozgrywce, która ma przypominać God of War. Nie wiemy jednak, jak w praktyce gameplay nowego DLC ma nawiązywać do wojaży Kratosa. Październikowe przecieki mówiły o tym, że najnowszy dodatek może powrócić do mitologicznych wątków; może to jest jakiś trop.

Na koniec dodajmy, że nie są to informacje potwierdzone przez Ubisoft, lecz tylko przecieki. Niemniej znając historię „przepowiedni” Toma Hendersona, można spodziewać się, że coś jest na rzeczy.