Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 grudnia 2021, 17:12

autor: Froozyy

Wyzwania mBanku - znamy zwycięzcę wyzwania TVGRYpl!

Zakończyliśmy pierwsze „Wyzwanie mBanku”, w ramach którego musieliście pokazać nam, jak w przeciągu jednej minuty pokonujecie największą liczbę przeciwników w grze Battlefield 2042!

Za nami pierwszy konkurs w ramach „Wyzwań mBanku”! Na początek przygotowaliśmy dla Was zadanie od zespołu TVGRYpl, w ramach którego mieliście zademonstrować nam, jak w przeciągu jednej minuty pokonujecie największą liczbę przeciwników w grze Battlefield 2042. Na autora najlepszej pracy czekała do zgarnięcia konsola najnowszej generacji, a dla kilku pozostałych uczestników zostały przewidziane nagrody w postaci kontrolerów do dowolnie wybranej platformy.

„Wyzwania mBanku” to szereg akcji konkursowych przygotowanych dla Was przy współpracy z mBankiem, w których nie tylko będziecie mogli zmierzyć się z konkursem graficznym, ale też z wyzwaniami w wielu grach, które postawią przed Wami popularni twórcy oraz streamerzy! Jest o co walczyć! Wszystkie konkursy ogłaszane będą w Newsroomie oraz na dedykowanej stronie akcji: https://wyzwaniambanku.pl/. Zapraszamy do regularnych odwiedzin!

Zwycięzca

Nie trzymając Was dłużej w niepewności, prezentujemy Wam wideo, na którym jeden z uczestników zdołał wyeliminować aż 16 przeciwników w 60 sekund, co zagwarantowało mu nagrodę główną w pierwszym wyzwaniu mBanku!

Nagrody

W tym konkursie nagrodziliśmy sześcioro uczestników, którzy podesłali do nas swoje klipy:

Miejsce I:

Dowolnie wybrana konsola najnowszej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch).

Miejsca II – VI:

Kontroler do dowolnie wybranej konsoli (podstawowa wersja): PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy za udział w konkursie! Cały czas zapraszamy na oficjalną stronę konkursową - https://wyzwaniambanku.pl/ - gdzie możecie wziąć udział w kolejnych wyzwaniach (m.in. w konkursie graficznym lub od twórcy PAGO) i zgarnąć fantastyczne nagrody!