Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 listopada 2021, 10:00

autor: Froozyy

Wyzwania mBanku - sprawdź konkurs graficzny i zgarnij nagrody pieniężne!

Weź udział w konkursie graficznym na zaprojektowanie frontu karty bankowej dla graczy i zgarnij nagrody pieniężne!

Gracz też człowiek – musi kupować gry, by nieustannie rozszerzać swoją kolekcję i sprawdzać się w różnych wyzwaniach, pokonywać kolejne lokacje oraz nabijać osiągnięcia. Niejednokrotnie jednak zamiast używać banknotów, korzysta z karty bankowej, by dokonywać zakupów na wybranych platformach.

Czy w takim momencie dałoby się jeszcze bardziej podkreślić, że jest się graczem? Na przykład dzięki specjalnie zaprojektowanej karcie?

Razem z mBankiem zapraszamy Was do udziału w kolejnym konkursie, który jest częścią „Wyzwań mBanku”!

„Wyzwania mBanku” to szereg akcji konkursowych przygotowanych dla Was przy współpracy z mBankiem, w których będziecie mogli zmierzyć się nie tylko z konkursem graficznym, ale też z wyzwaniami w wielu grach, które postawią przed Wami popularni twórcy oraz streamerzy! Jest o co walczyć! Wszystkie konkursy ogłaszane będą w Newsroomie oraz na dedykowanej stronie akcji: https://wyzwaniambanku.pl/. Zapraszamy do regularnych odwiedzin!

Szczegółowe zasady konkursu

Uzbrójcie się w kredki, farby, tablety i inne ulubione media artystyczne, ponieważ tym razem mamy dla Was konkurs graficzny! Zadanie, jakie dla Was przygotowaliśmy, jest następujące:

„Zaprojektuj front karty bankomatowej skierowanej do graczy”.

Chcąc pomóc Wam w wyzwaniu, mBank podzielił się z Wami szablonem karty, na który można nałożyć swoją pracę, by jak najlepiej poukładać wszystkie niezbędne elementy. Co więcej, karty szóstki zwycięzców zostaną opublikowane w galerii kart mBanku i wykorzystane do zaprojektowania unikalnych kart bankowych do ogólnego użytku klientów mBanku!

Przy zgłaszaniu swoich prac graficznych, pamiętajcie, aby wykonać następujące kroki:

  • praca graficzna musi przyjąć formę pliku graficznego o rozmiarach 1044x671 px;
  • praca może zostać wykonana dowolną metodą ilustracyjną (digital, kredki, ołówek, itp.);
  • praca nie może naruszać praw osób trzecich, w tym praw autorskich; tyczy się to także praw autorskich do oficjalnych materiałów;
  • zgłoszenie musi być zapisane w formacie .jpg lub .png jako załącznik do wiadomości e-mailowej i przesłane na adres [email protected]e.pl – e-mail należy zatytułować „Konkurs Wyzwanie Graficzne mBank”;
  • zgłoszenie konkursowe nie może być większe niż 15 MB;
  • w wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

Na Wasze prace czekamy do 14 grudnia włącznie.

Nagrody

W tym konkursie nagrodzimy aż sześcioro utalentowanych artystów:

Miejsce I

Nagroda pieniężna w wysokości 3 000 złotych polskich.

Miejsca II - VI

Nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych polskich.

Wszelkie szczegóły, wraz z Regulaminem, znajdziecie na stronie konkursowej: https://wyzwaniambanku.pl/wyzwanie-graficzne/. Zapoznajcie się z nimi dokładnie!

Życzymy powodzenia i kreatywności w tworzeniu swoich kart!