Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 listopada 2021, 10:00

Wyzwania mBanku - podejmij wyzwanie TVGRYpl i wygraj dowolnie wybraną konsolę najnowszej generacji!

Weź udział w konkursie na klip wideo i sprawdź się w wyzwaniu postawionym przez team TVGRYpl!

Czy jesteście gotowi na konkursy przygotowane dla Was przy współpracy z popularnymi twórcami i influencerami? Czy jesteście pewni, że niektóre gry znacie na wylot i macie umiejętności, by podjąć się wyzwań w ostatnio wydanych tytułach?

Jeśli o tym mowa, to razem z mBankiem zapraszamy Was do udziału w najnowszym konkursie, który jest częścią „Wyzwań mBanku”!

”Wyzwania mBanku” to szereg akcji konkursowych przygotowanych dla Was przy współpracy z mBankiem, w których nie tylko będziecie mogli zmierzyć się z konkursem graficznym, ale też z wyzwaniami w wielu grach, które postawią przed Wami popularni twórcy oraz streamerzy! Jest o co walczyć! Wszystkie konkursy ogłaszane będą w Newsroomie oraz na dedykowanej stronie akcji: https://wyzwaniambanku.pl/. Zapraszamy do regularnych odwiedzin!

Szczegółowe zasady konkursu

W ramach pierwszego wyzwania team TVGRYpl przygotował dla Was wyzwanie polegające na stworzeniu efektownego klipu wideo, możecie podjąć się go w grze Battlefield 2042:

„Nagraj, jak pokonujesz jak największą liczbę przeciwników w ciągu jednej minuty w grze Battlefield 2042”.

Materiał może być przygotowany przy użyciu dowolnego programu do nagrywania (OBS, Fraps, itp.). Co więcej, musicie też pamiętać, że:

  • materiał wideo nie może być dłuższy niż 1 minuta;
  • materiał wideo musi być ciągłym nagraniem, nie może być pocięty;
  • nazwa konta użytkownika na EA/Origin musi znajdować się w widocznym miejscu materiału filmowego (menu gry, lista członków drużyny, tablica wyników);
  • w pracy można wykorzystać oprawę audiowizualną własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons pod warunkiem podania ich źródła w opisie filmu;
  • zgłoszenie filmowe należy umieścić w serwisie YouTube, a następnie wysłać link do zgłoszenia w wiadomości e-mailowej na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs Wyzwanie mBank - TVGRY”. Film nie może być ustawiony jako prywatny;
  • w wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

Na Wasze prace czekamy do 28 listopada włącznie.

Nagrody

W tym konkursie nagrodzimy sześcioro uczestników, którzy podeślą do nas swoje klipy:

Miejsce I

Dowolnie wybrana konsola najnowszej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch).

Miejsca II - VI

Kontroler do dowolnie wybranej konsoli (podstawowa wersja): PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch.

Wszelkie szczegóły, wraz z Regulaminem, znajdziecie na stronie konkursowej: https://wyzwaniambanku.pl/challenges/wyzwanie-tvgry/. Zapoznajcie się z nimi dokładnie!

Życzymy powodzenia w tworzeniu Waszych filmów!