Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2019, 08:45

autor: Serek

70 tysięcy graczy w Titanfall 2 na PS4 dzięki PS Plus - i liczba rośnie

Umieszczenie Titanfalla 2 w ofercie PS Plus było świetną decyzją. Produkcja, która sprawiała wrażenie opustoszałej na PS4, może pochwalić się kilkudziesięcioma tysiącami graczy. A rośnie z dnia na dzień.

Jeśli subskrybujecie PS Plus, to możecie wypróbować Titanfalla 2 za darmo. - 70 tysięcy graczy w Titanfall 2 na PS4 dzięki PS Plus. A liczba rośnie - wiadomość - 2019-12-08
Jeśli subskrybujecie PS Plus, to możecie wypróbować Titanfalla 2 za darmo.

Pod koniec listopada dowiedzieliśmy się, jakie produkcje mogą pobierać w grudniu subskrybenci usługi PlayStation Plus. Jednym z tytułów dostępnych na PS4 jest Titanfall 2 - dobrze przyjęty przez graczy i recenzentów FPS, który ukazał się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4 w 2016 roku. Chociaż niemalże od momentu premiery, produkcja była spisywana na straty (głównie przez niezbyt przemyślany termin debiutu na rynku), to wygląda na to, że pojawienie się jej w usłudze Sony ponownie przyciągnęło graczy.

O wzroście zainteresowania tytułem na PlayStation 4 poinformował jeden z użytkowników forum Reddit, o pseudonimie u/JuniperSniper. Do swojej wiadomości dołączył także zdjęcie licznika zalogowanych graczy, który pokazywał liczbę 68037. Jak sam zauważył, pojawienie się tytułu w usłudze PlayStation Plus sprawiło, że liczba aktywnych graczy wzrosła z 1,5 tysiąca (przy dobrych wiatrach) do prawie 70 tysięcy. Dla twórców oraz naturalne społeczności graczy chętnych bawić się online to świetna wiadomość i miejmy nadzieję, że taki wynik utrzyma się jak najdłużej. Jak na razie liczba wciąż rośnie i niewykluczone, że niebawem padnie rekord.

Titanfall 2 odżywa dzięki PS Plus. Źródło: u/JuniperSniper.
Titanfall 2 odżywa dzięki PS Plus. Źródło: u/JuniperSniper.

Przypomnijmy, że Titanfall 2 w przeciwieństwie do pierwszej odsłony cyklu, oferuje pełnoprawną kampanię fabularną, która zdaniem recenzentów stoi na wysokim poziomie. Produkcja była chwalona także za świetnie zaprojektowany system poruszania się tytanem oraz możliwość dostosowania go do własnych preferencji. Dlatego nie pozostaje nic innego, jak tylko zasiąść za sterami ogromnej maszyny i dać szansę tej grze, przy okazji zasilając grupę aktywnych użytkowników, na jaką tytuł zasługuje.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Titanfall 2
  2. Recenzja gry Titanfall 2
  3. Oficjalna strona internetowa PS Plus