Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2012, 20:40

autor: Ender

6-minutowy gameplay Halo 4 wprost z konferencji Microsoftu

Najważniejszym wydarzeniem właśnie zakończonej konferencji Microsoftu na targach E3 była prezentacja czwartej części Halo. Wszyscy ci, którzy nie mieli okazji oglądać jej na żywo mogą już teraz obejrzeć wideo z ponad 6-minutowym gameplayem i przekonać się co czeka Master Chiefa w pierwszej odsłonie nowej trylogii.

6-minutowy gameplay Halo 4 wprost z konferncji Microsoftu - ilustracja #1

Jednym z najważniejszych punktów właśnie zakończonej konferencja Microsoftu na targach E3 był premierowy pokaz gry Halo 4. Z pewnością, wierni fani przygód Master Chiefa i cyklu, powinni być usatysfakcjonowani. Podczas trwającej blisko 10-minut prezentacji, której towarzyszyło robiące spore wrażanie fabularne intro, gracze mogli przekonać się jak w akcji będzie prezentować się seria po przejęciu jej przez 343 Industries. Poniżej możecie zobaczyć pokazany w Los Angels fragment kampanii singleplayer oraz film wprowadzający graczy w nowy rozdział historii Master Chiefa.

Halo 4 ukaże się na całym świecie 6 listopada tego roku. Produkcja stanowi początek nowej trylogii, która poszerzy naszą wiedzę o dobrze znanym uniwersum cyklu, wprowadzając nowego wroga oraz bohaterów. Plany Microsoftu wobec marki są bardzo dalekosiężne i wykraczają poza granice obecnej generacji konsol. Czwarta cześć serii będzie zapewne jednym z ostatnich wielkich tytułów, stworzonych wyłącznie z myślą o Xboksach 360.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 4

Halo 4