Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2020, 19:17

55-letni gracz zachwycił innych swoim „skillem” w Apex Legends

Ostatnio sieć podbija 55-letni gracz Apex Legends, który pochwalił się jedną ze swoich akcji na Reddicie. Jego umiejętności szybko sprawiły, że zdobył serca internautów.

55-letni gracz zachwycił innych swoim „skillem” w Apex Legends - ilustracja #1
Sieciowe strzelanki nie tylko dla młodych.

Kiedyś mogło wydawać się, że granie w gry wideo to zajęcie wyłącznie dla młodych ludzi. Teraz coraz częściej jednak obserwujemy przełamywanie tego schematu, a obraz dorosłego gracza nie jest już niczym nadzwyczajnym. Mało tego, mieliśmy nawet okazję obserwować poczynania graczy seniorów – kilka lat temu głośno było o 84-letniej Shirley Curry, która do dziś zaraża nas swoją miłością do Skyrima, a w marcu tego roku czytaliśmy wypowiedź matki aktora wcielającego się w Dutcha van der Linde w RDR2 na temat gier wideo. Teraz jednak sieć podbił 55-letni gracz o nicku Duncanas, który na łamach forum Reddit podzielił się jedną ze swoich akcji w grze Apex Legends.

Filmik z jego udziałem szybko podbił serca innych graczy – na ten moment poświęcony mu wątek polubiło ponad 32 tys. użytkowników i przyciągnął on uwagę nawet samych deweloperów. Na wideo Duncanas po zaciętej walce sam wyeliminował cały oddział przeciwników, dzięki czemu udało mu się uratować swoją drużynę przed porażką. Omawianą akcję możecie obejrzeć poniżej.

I might be almost 55 but I'm not dead yet! from r/apexlegends

Duncanas z grami wideo ma wiele wspólnego – zajmował się nimi zawodowo, a sam gra od ponad 40 lat. Jak twierdzi, do bycia dobrym w Apexa jeszcze sporo mu brakuje, ale posiada sporą wiedzę na temat rozgrywki, którą dzieli się bardzo chętnie. Warto także wspomnieć, że 55-letni gracz od pewnego czasu streamuje na Twitchu oraz udziela się na platformie YouTube, gdzie m.in. zaczął tworzyć autorskie poradniki.