Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2020, 12:34

autor: Froozyy

300 modów w Skyrim - gra wygląda rewelacyjnie i wciąż działa

Gracz Skyrima pochwalił się swoją wersją gry, na której zainstalował ponad 300 różnych modyfikacji. Dzięki temu produkcja prezentuje się niesamowicie i, co najważniejsze, nadal działa bez żadnych problemów.

300 modów w Skyrim - gra wygląda rewelacyjnie i wciąż działa - ilustracja #1
Skyrim z setkami modyfikacji prezentuje się niesamowicie.

The Elder Scrolls V: Skyrim znane jest z niesamowitej społeczności moderskiej, która nie tylko dba, aby produkcja nawet po wielu latach od premiery prezentowała się zjawiskowo, ale również tworzy projekty dodające do gry nowe zadania czy lokacje oraz przenosi do niej światy znane z innych tytułów. Tym razem jeden z użytkowników forum Reddit kryjący się pod nickiem 955StarPooper pochwalił się swoją wersją remastera gry, na której zainstalował ponad 300 różnych modyfikacji. Efekty tego zabiegu zaprezentował na filmiku, który znajdziecie poniżej.

Autor wątku na Reddicie jakiś czas później udostępnił dodatkowo materiał, w którym znacznie szerzej przedstawił swojego Skyrima z modyfikacjami, wykonując zadania, walcząc z przeciwnikami czy też po prostu eksplorując świat, i tym samym pokazał, że taka liczba zainstalowanych modów nie sprawiła problemów w działaniu gry. Ten filmik również możecie zobaczyć poniżej.

Listę wszystkich zainstalowanych modów możecie znaleźć pod tym adresem, jeśli naszłaby Was ochota na podobną zabawę w Skyrimie. Co najważniejsze, przy każdej modyfikacji widnieje bezpośredni odnośnik do strony, z której można ją pobrać. Warto mieć jednak na uwadze, że znaczna większość z nich jest przeznaczona do remastera gry i aby wszystko chodziło sprawnie, należy mieć również zainstalowane programy Skyrim Script Extender oraz ENB pozwalające na działanie wielu z tych modyfikacji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.