Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2019, 14:06

autor: Frozen

BioShock czy Brothers in Arms? 2K Games szykuje powrót jakiejś wielkiej marki

W sprawozdaniu finansowym Take-Two Interactive za ostatni kwartał znalazła się wzmianka o nowym, niezapowiedzianym tytule z niesprecyzowanej dużej i ukochanej przez graczy marki od 2K Games.

Wydawca pokłada bardzo wysokie nadzieje w nadchodzącym tytule. - BioShock czy Brothers in Arms? - 2K Games szykuje powrót jednej ze swoich największych marek - wiadomość - 2019-02-07
Wydawca pokłada bardzo wysokie nadzieje w nadchodzącym tytule.

W trakcie konferencji poświęconej omówieniu raportu finansowego, prezes korporacji Take-Two Interactive Karl Slatoff wypowiedział się na temat planów firmy na rok fiskalny 2020. Oprócz zapowiedzianych już tytułów, jak The Outer Worlds i Ancestors: The Humankind Odyssey, firma ma w zanadrzu jeszcze jedną produkcję, z którą wiąże bardzo duże nadzieje.

Ponadto, niezapowiedziany tytuł z jednej z największych i najbardziej ukochanych marek 2K Games pozostaje na dobrej drodze, aby ukazać się w roku fiskalnym 2020. 2K poda więcej szczegółów w nadchodzących miesiącach.

Niewiele wiadomo o tym tytule, poza tym, że był już raz przesuwany. Pierwotnie miał ukazać się w roku fiskalnym 2019 (czyli w okresie od kwietnia 2018 roku do marca 2019 roku), jednak został przeniesiony na rok kolejny (kwiecień 2019-marzec 2020). Najbardziej oczywistym kandydatem jest Borderlands 3, który idealnie pasuje do tego opisu.

Czy tajemniczym tytułem jest nowa odsłona Borderlands? - BioShock czy Brothers in Arms? - 2K Games szykuje powrót jednej ze swoich największych marek - wiadomość - 2019-02-07
Czy tajemniczym tytułem jest nowa odsłona Borderlands?

Innym prawdopodobnym kandydatem jest nowy BioShock. Dzięki artykułowi zamieszczonemu w serwisie Kotaku wiemy, że nowa odsłona serii jest w produkcji (a przynajmniej była w kwietniu zeszłego roku). Może nowe Brothers in Arms? Ten cykl również pasuje do opisu. Niewykluczone też, że Karl Slatoff mówiąc o dużej i ukochanej przez graczy marce miał na myśli jakiś mniej oczywisty tytuł. Kontynuacja Spec Ops: The Line? Chyba jednak nie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.