Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 maja 2018, 10:13

autor: Riddick

Targi E3 bez Borderlands 3. Premiera jeszcze bardzo odległa

Choć wszyscy byli pewni, że na targach E3 zobaczymy Borderlands 3, tak się nie stanie. Co więcej, wydawca gry przełożył premierę "bardzo oczekiwanego" tytułu na rok fiskalny 2020. Prawdopodobnie mowa tu właśnie o Borderlands 3.

Gra, która nie miała oficjalnej zapowiedzi, doczekała się przesunięcia premiery. Dziwne i szalone niczym postaci w Borderlands. - Targi E3 bez Borderlands 3. Premiera jeszcze bardzo odległa - wiadomość - 2018-05-18
Gra, która nie miała oficjalnej zapowiedzi, doczekała się przesunięcia premiery. Dziwne i szalone niczym postaci w Borderlands.

Firma Take-Two Interactive, właściciel marki wydawniczej 2K, planowała wydanie dwóch dużych hitów w tym roku. Jednym z nich jest Red Dead Redemption II od Rockstara. Drugim, jak wynikało z sugestii, miał być Borderlands 3, tworzony przez Gearbox Software. I choć przecieki dawały nadzieję, że marka pojawi się na tegorocznych targach E3, przedstawiciel firmy niedawno zapewnił, że tak się nie stanie. To jednak nie koniec złych wieści dla fanów. Z najnowszego raportu finansowego firmy Take Two wiemy również, że premiera pewnego „wielce oczekiwanego tytułu” została odłożona na rok fiskalny 2020, obejmujący okres od kwietnia 2019 do końca marca 2020 roku. Stawiamy, że mowa właśnie o Borderlands 3.

Targi E3 bez Borderlands 3. Premiera jeszcze bardzo odległa - ilustracja #2

Borderlands 3 to słynna marka pierwszoosobowych strzelanek z elementami RPG, których akcja rozgrywa się na planecie Pandora. Cykl stworzyło studio Gearbox Software, znane m.in. z serii Brothers in Arms. Choć Borderlands 3 nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie nad tym tytułem pracuje obecnie Gearbox Software. Sugerował to dyrektor generalny firmy w 2016 roku, jak i demo technologiczne zaprezentowane podczas targów GDC 2017.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Borderlands 3

Borderlands 3