Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2019, 17:45

autor: Froozyy

14 nowych bohaterów w Apex Legends odkrytych w plikach gry

Dzięki youtuberowi o ksywce „Drift0r” dowiedzieliśmy się, że w plikach gry Apex Legends znaleziono informacje o 14 nowych bohaterach, nad którymi pracują twórcy.

Crypto – nowy bohater, który najprawdopodobniej ukaże się w trzecim sezonie. - 14 nowych bohaterów w Apex Legends odkrytych w plikach gry - wiadomość - 2019-08-30
Crypto – nowy bohater, który najprawdopodobniej ukaże się w trzecim sezonie.

W Apex Legends do tej pory z każdym nowym sezonem pojawiała się jedna nowa Legenda. Jednak okazuje się, że Respawn Entertainment ma ich w zanadrzu znacznie więcej. W plikach gry znaleziono informacje o 14 nowych bohaterach, nad którymi najprawdopodobniej pracują obecnie twórcy.

Youtuber „Drift0r” omówił je w jednym z filmików na swoim kanale. Oprócz nowych bohaterów w plikach przedstawione są również informacje zdradzające co nieco na temat zbliżających się trybów w Apex Legends. Nowa waluta, komentatorzy, opcje personalizacji czy też dane dotyczące stworów to tylko część z tego, co chowają przed nami twórcy.

W informacjach na temat nowych Legend znajdziemy natomiast ich nazwy oraz umiejętności, lecz już na pierwszy rzut oka widać, że część z nich jest jeszcze w fazie wczesnych testów – niektórzy bohaterowie mają znacznie więcej zdolności niż jest to możliwe, a dodatkowo wydają się one zbyt potężne, aby w ogóle mogły trafić do gry.

Na szczególną uwagę zasługuje np. bohater Blackout, którego jedna z umięjętności pozwoli na przechodzenie między ścianami, czy też Hisaria, która będzie miała przymocowane do nóg shotguny, pozwalające na rozwalanie drzwi i zadawanie obrażeń przeciwnikom. Wśród Legend znajduje się również Crypto, o którym gracze dowiedzieli się całkiem niedawno za sprawą kilku przecieków. Resztę szczegółowych informacji znajdziecie w filmiku poniżej, jednak pamiętajcie, że żadna z nich nie została oficjalnie potwierdzona przez Respawn.