Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Trackmania 2: Canyon

TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm - nielimitowany multiplayer do kwietnia 2015 roku

Kamil Zwijacz, 30 listopada 2014, 09:39

Studio Nadeo przygotowało ciekawą promocję dla osób pragnących przetestować gry TrackMania 2: Stadium i ShootMania: Storm. Studio umożliwia bowiem darmową zabawę w multiplayrze obu produkcji do kwietnia 2015 roku.

ShootMania: Storm i TrackMania 2 - udostępniono Universal Demo

Kamil Zwijacz, 12 lipca 2014, 12:00

Studio Nadeo udostępniło Universal Demo, czyli rozbudowaną wersję demonstracyjną gier ShootMania: Storm i TrackMania 2 (wszystkie trzy moduły - Canyon, Stadium i Valley). Dzieki temu przez 48 godzin można się bawić większością elementów dostępnych w pełnych edycjach obu tytułów.

TrackMania - darmowy multiplayer i konkursy z okazji 10-lecia serii

Kamil Zwijacz, 8 listopada 2013, 09:20

Studio Nadeo, deweloper serii TrackMania, poinformowało, że z okazji 10. urodzin marki zorganizowane zostaną konkursy dla kreatywnych graczy, a wszyscy chętni mogą bawić się za darmo w multiplayerze drugiej odsłony (Stadium, Valley, Canyon) do 15 grudnia.

Nadeo zapowiedziało TrackMania 2: Stadium i TrackMania 2: Valley

Adrian Werner, 4 listopada 2012, 08:48

Firma Nadeo zapowiedziała TrackMania 2: Stadium oraz TrackMania 2: Valley, czyli nowe moduły, które wzbogacą drugą część słynnej serii wyścigowej o dodatkowe trasy i tryby rozgrywki. Wypuszczono też pierwsze zwiastuny z obu produkcji.

Niedługo zadebiutuje ShootMania - strzelanina twórców serii TrackMania

Marcin Skierski, 2 stycznia 2012, 11:55

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w najbliższych miesiącach zadebiutuje gra ShootMania. Jest to pierwszoosobowa strzelanina twórców serii TrackMania, która wejdzie w skład serwisu ManiaPlanet.

TrackMania 2 sprzedana tylko w 70 tys. egzemplarzy. Twórcy usprawiedliwiają słaby debiut gry

Marcin Skierski, 2 listopada 2011, 11:45

Choć od premiery gry wyścigowej TrackMania 2: Canyon minęło półtora miesiąca, tytuł sprzedał się w mało imponującej liczbie 70 tysięcy egzemplarzy. Prezes studia Nadeo odpowiedzialnego za tę produkcję usprawiedliwia taki stan rzeczy.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, TrackMania 2: Canyon, Saints Row: The Third) 3/10/11

Piotr Doroń, 3 października 2011, 14:21

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o braku demonstracji gry TrackMania 2: Canyon, nowym przedsięwzięciu Marka Jacobsa, „zabójczej opcji” w Mass Effect 3, przesunięciu premiery Phantasy Star Online 2, a także tytule ambasadora polskiej gospodarki dla firmy CD Projekt. Zapraszamy do lektury.

Gra wyścigowa TrackMania 2: Canyon debiutuje na świecie

Mateusz Kądziołka, 15 września 2011, 11:42

Firma Ubisoft poinformowała, że wyścigowa gra TrackMania 2: Canyon jest dostępna w sprzedaży. Produkcję autorstwa zespołu Nadeo można pobrać poprzez usługę ManiaPlanet.

TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej

Maciej Myrcha, 15 sierpnia 2011, 12:34

TrackMania 2: Canyon, kontynuacja świetnej i bardzo popularnej gry wyścigowej stworzonej przez firmę Nadeo, nie pojawi się w wersji pudełkowej (przynajmniej na razie). Informację taką przekazał przedstawiciel studia za pośrednictwem portalu Maniaplanet.

Trackmania 2 bez kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM firmy Ubisoft

Mateusz Kądziołka, 13 sierpnia 2011, 09:27

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Trackmania 2, autorstwa zespołu Nadeo, nie będzie wykorzystywać budzących sporo kontrowersji zabezpieczeń DRM. Oznacza to, że do rozgrywki w Trackmanię 2 nie będziemy musieli być przez cały czas podłączeni do Internetu.

Beta-testy gry Trackmania 2 startują w przyszłym tygodniu

Szymon Liebert, 11 sierpnia 2011, 10:54

Testy gry wyścigowej Trackmania 2 wystartują w przyszłym tygodniu. Autorzy ujawnili, że zobaczymy w nich zarówno edytor tras, jak i aplikację do tworzenia filmów z rozgrywki. Sama produkcja stawia na zręcznościowy model jazdy i zwariowane tory.

Trackmania 2: Canyon - premiera we wrześniu i nowy zwiastun

Adrian Werner, 8 sierpnia 2011, 09:01

Trackmania 2: Canyon to jedna z najbardziej obiecujących tegorocznych gier wyścigowych. Jej twórcy ujawnili wreszcie kiedy możemy spodziewać się premiery oraz wypuścili nowy zwiastun.

Konferencja Ubisoftu - Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations i Trackmania 2

Adrian Werner, 7 czerwca 2011, 10:07

Kolejną firmą, która zorganizowała na E3 konferencje prasową było obchodzące w tym roku swoje dwudziestopięciolecie istnienia Ubisoft. Na pokazie pojawiły się m.in. Far Cry 3, Brothers in Arms: Furious 4, Rayman Origins, Driver: San Francisco, Assassin’s Creed: Revelations, Trackmania 2 oraz nowe odsłony serii Ghost Recon.

Wieści ze świata (God of War, LucasArts, Minecraft) 27/04/11

Piotr Doroń, 27 kwietnia 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o tajemniczym projekcie twórców God of War, przyszłości LucasArts, nowych grach Tri-Ace, DLC do Magicki, a także beta testach TrackManii 2. Zapraszamy do lektury.

Twórcy TrackManii zapowiadają ambitne projekty

Szymon Liebert, 16 czerwca 2010, 11:54

Firma Nadeo otworzyła serwis ManiaPlanet, poświęcony swoim przyszłym projektom. Wśród nich figurują zapowiedziane wcześniej wyścigi TrackMania 2 oraz dwie nowe gry: ShootMania i QuestMania. Pierwsza z nich ma być strzelanką, w druga cRPGiem – obie stawiają na twórczość użytkowników, która dla studia jest ważnym elementem rynku pecetowego.

Trackmania w wersji na Wii nabiera kształtów

Grzegorz Bobrek, 22 stycznia 2010, 09:44

Latem zeszłego roku studio Focus Home Interactive zapowiedziało, że popularna seria wyścigów Trackmania zostanie przeniesiona na konsolę Nintendo Wii. Dotychczas, cykl w wersji na komputery osobiste okazał się wielkim hitem.

Ubisoft wykupuje producenta serii TrackMania

Piotr Doroń, 5 października 2009, 19:15

Koncern Ubisoft poinformował o wykupieniu francuskiej firmy Nadeo – producenta popularnej serii wyścigowej TrackMania. Dzięki tej transakcji uzyskał dostęp do zespołu doświadczonych projektantów, jednej z najlepszych technologii sieciowych oraz niezwykle popularnego cyklu gier.

TrackMania 2 pokazana na francuskich targach

Szymon Liebert, 20 września 2009, 13:31

Na forum poświęconym serii TrackMania pojawiły się informacje o tym, że druga część gry została pokazana na imprezie Paris Game Festival. Chociaż na razie nie otrzymaliśmy w tej sprawie oficjalnego komentarza od twórców serii, to wiele źródeł potwierdza istnienie projektu. Oprócz tekstów i opisów, w sieci opublikowano także krótki film w słabej jakości pokazujący tytuł w akcji.