Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Company of Heroes Online

THQ potwierdza - nowa gra z cyklu Company of Heroes nadciąga

Kono, 26 stycznia 2012, 11:10

Firma THQ w oficjalnym oświadczeniu dla inwestorów ujawniła bardzo interesującą informację dla fanów RTS-ów. Amerykańskie przedsiębiorstwo wyda nową grę z serii Company of Heroes.

Relic pracuje nad kontynuacją gry Company of Heroes?

Sarge, 20 grudnia 2011, 11:30

Wygląda na to, że firma Relic Entertainment pracuje nad kontynuacją gry strategicznej Company of Heroes. Tak przynajmniej wynika z plotek przedstawionych w najnowszym numerze magazynu PC Gamer.

Wieści ze świata (GTA V, Magicka, Castlevania: Lords of Shadow) 28/02/11

Jiker, 28 lutego 2011, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku do Magicki, trylogii Alien Breed, nowym studiu byłych pracowników Bizarre Creations, a także zamieszaniu wokół GTA V. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dead Island, BioShock 2, The Legend of Zelda) 21/02/11

Jiker, 21 lutego 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 25-leciu The Legend of Zelda, pecetowych odsłonach DLC do BioShock 2, ścieżce dźwiękowej do Magicka, narzędziach deweloperskich wspieranych przez NGP, a także nowych mapkach do umierającego Company of Heroes Online. Zapraszamy do lektury.

Wieści z THQ - koniec COH Online, terminy premier Saints Row 3, Darksiders 2 i Warhammer 40,000 MMO

Adrian Werner, 3 lutego 2011, 08:53

Firma THQ poinformowała o swoich wynikach finansowych za ostatni kwartał 2010 roku. Przy okazji ujawniono kiedy możemy się spodziewać premier produkcji takich jak Saints Row 3 czy Warhammer 40,000: Dark Millennium Online.

Company of Heroes Online zakończy działalność w marcu

Hed, 2 lutego 2011, 09:17

Na oficjalnej stronie Company of Heroes Online ogłoszono koniec otwartej bety, który nastąpi 31 marca tego roku. Darmowa produkcja z mikropłatnościami jest testowana od pół roku i do niedawna wydawało się, że wkrótce ruszy w formie pełnej wersji. Niestety tak się najwyraźniej nie stanie, bo deweloper zamierza zamknąć serwery na dobre.

Wieści ze świata (Killzone 3, StarCraft II, Starbreeze) 14/01/11

Jiker, 14 stycznia 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o współpracy Tomonobu Itagakiego i Relic Entertainment, długości przerywników filmowych w Killzone 3, zbliżającym się ujawnieniu nowej gry Starbreeze Studios, a także walce twórców Battlefield Play4Free z oszustami. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Company of Heroes, Gears of War 3, Rock Band 3) 7/09/10

Hed, 7 września 2010, 14:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu mówimy między innymi o tragicznej śmierci jednego z producentów Company of Heroes, starcie testów sieciowej wersji Biblii oraz dobrym uczynku twórców Gears of War 3.

Start otwartych beta testów Company of Heroes Online

Jiker, 2 września 2010, 14:39

Przedstawiciele studia Relic Entertainment ogłosili oficjalny start otwartej bety Company of Heroes Online – sieciowej odsłony popularnej serii wojennych strategii czasu rzeczywistego, która w wersji amerykańskiej powinna zadebiutować tej jesieni.

Specjalne dodatki w Company of Heroes Online dla posiadaczy Company of Heroes

Sarge, 26 lipca 2010, 14:00

Niektórzy posiadacze pudełkowej wersji Company of Heroes narzekają na to, że już niedługo firma THQ udostępni zupełnie darmowe Company of Heroes Online, które umożliwi rozgrywkę sieciową z graczami z całego świata. Jak się jednak okazuje, twórcy przygotują specjalne bonusy dla osób, które wcześniej zakupili grę w sklepie.

Wieści ze świata (Company of Heroes Online, Trials HD, Crash Time 4) 21/07/10

Jiker, 21 lipca 2010, 12:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o czwartej odsłonie Crash Time, premierze kolejnego epizodu Sam & Max: The Devil’s Playhouse, nowym dodatku DLC do Trials HD, a także zamkniętej becie Company of Heroes Online. Zapraszamy do lektury.

Company of Heroes Online trafi na rynek amerykański w tym roku

Hed, 3 czerwca 2010, 14:23

Firma THQ ogłosiła, że darmowa wersja gry strategicznej Company of Heroes trafi na rynek amerykański jesienią tego roku. Projekt został stworzony z myślą o graczach z Chin i Korei, ale już od kilku tygodni wydawca obiecywał udostępnienie go także miłośnikom z Zachodu. Jak na razie nie potwierdzono jednak, czy produkcja będzie oficjalnie dostępna w Europie.

Szczegóły na temat Company of Heroes Online

Jiker, 3 września 2009, 11:30

Dotychczas o grze Company of Heroes Online pisaliśmy co najwyżej w kontekście możliwości wydania jej nie tylko w Chinach, ale również na Zachodzie. Niedawna aktualizacja strony skupiającej społeczność tejże produkcji umożliwiła nam zapoznanie się z porcją szczegółów na temat rozgrywki.

Zagraj w Company of Heroes Online po angielsku

Maciej Śliwiński, 17 sierpnia 2009, 10:20

Jeśli chcielibyście pograć w betę Company of Heroes Online, ale macie solidny problem z przebijaniem się przez chińskie znaczki, by dostać się na testowe serwery - mamy dla Was dobrą wiadomość. Jest sposób, by zagrać w CoH Online w wersji angielskiej.

Company of Heroes Online dla wszystkich?

Vercetti, 11 sierpnia 2009, 08:49

Pod koniec lipca informowaliśmy Was, że sieciowe wcielenie Company of Heroes może ukazać się nie tylko w Chinach, lecz również na Zachodzie. Ostatnio podobna sugestia pojawiła się na witrynie społecznościowej gry, a zamieścił ją nowy producent CoH, Greg Wilson.

Sieciowa Kompania Braci także na rynku amerykańskim?

Hed, 31 lipca 2009, 09:17

Serwis IGN przedstawił przypuszczenia, że Company of Heroes Online, czyli sieciowa wersja bardzo dobrze przyjętej gry, miałaby pojawić się również na rynku amerykańskim. Według początkowych zapowiedzi miała ona dotyczyć tylko i wyłącznie Azji. Co wskazuje na możliwość ekspansji multiplayerowej Kompanii Braci także na Zachód? Tytuł pojawił się w raporcie finansowym THQ.

Szczegóły na temat Company of Heroes Online. Powstaje wersja angielskojęzyczna

Hed, 8 sierpnia 2008, 14:48

Poznaliśmy w końcu konkretne informacje o sieciowej wersji Company of Heroes. Gra zapowiedziana została mniej więcej rok temu, a jej produkcją zajmuje się Relic Entertainment, który wyda ją we współpracy z chińską firmą Shanda.

Company of Heroes Online - o chińskim rynku opowiada Tim Holman z Relic Entertainment

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 11:56

Chiny, Państwo Środka, miejsce, w którym kupno oryginalnej gry jest niemal tak niemożliwe, jak dla Polaka lot w kosmos. Pomimo to jednak opłaca się tam inwestować, o czym w rozmowie z magazynem Games for Windows przekonuje producent serii Company of Heroes, Tim Holman.

Chińczycy dostaną grę Company of Heroes Online

Krystian Smoszna, 19 lipca 2007, 13:00

Studio Relic Entertainment przygotuje we współpracy z firmą Shanda Interactive Entertainment Ltd. nową grę z cieszącego się dużym uznaniem cyklu Company of Heroes. Produkt noszący roboczy tytuł Company of Heroes Online zadebiutuje w przyszłym roku, wyłącznie na rynku chińskim.